Wyniki otwartych Halowych Mistrzostw Miasta w Lekkiej Atletyce

W piątek 24 marca w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i rekreacji odbyły się otwarte Halowe Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce o Puchar Burmistrza Hrubieszowa.

Reklamy

 

Wyniki:

Kolejno: Miejsce,Nazwisko i Imię, Szkoła, Wynik i Punkty

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

40 m 
 1. Misiak Małgorzata ZS 1 6,58 12
2. Małyska Joanna ZS 1 7,01 9
3. Kasprzak Diana ZS 4 7,04 7
4. Sidorska Marta ZS 4 7,75 5

40 m 
 1. Malesa Arkadiusz ZS 1 5,38 5,20 12
2. Gajewski Bartłomiej ZS 3 5,30 5,28 9
3. Sakowski Piotr ZS Horodło 5,42 5,41 7
4. Czajka Andrzej ZS 1 5,69 5,44 5
– Soniak Piotr UNIA 5,52 (pk)
– Stepaniuk Paweł ZS 1 5,82 (pk)

5 okrążeń 
 1. Trybuła Agata ZS 3 1:56,12 1 12
2. Dmytruk Iwana ZS 1 2:00,40 2 9
3. Mazur Jolanta ZS 1 2:02,34 3 7
– Pietrycka Wiktoria ZS 1 2:08,68 4 (pk)

5 okrążeń 
 1. Soniak Piotr UNIA 1:34,88 12
2. Romaszko Albert ZS 4 1:35,22 9
3. Matwiejczuk Damian ZS Horodło 1:36,27 7
4. Wilkos Damian ZS 1 1:48,53 5
5. Wojciechowski Paweł ZS 4 1:49,36 4
6. Szwedo Krystian ZS 1 2:03,71 3

piłka lekarska 
 1. Kwiatkowska Kinga ZS 1 7,70 12
2. Ryczko Karolina ZS 1 7,40 9
3. Krawczuk Joanna ZS 4 6,70 7
4. Mielnik Joanna ZS 4 6,60 5
– Pożoga Monika ZS 1 7,30 (pk)
– Stachyra Paulina ZS 1 6,10 (pk)

piłka lekarska 
 1. Klimowicz Michał ZS 1 10,60 12
2. Krupski Krystian ZS 4 9,50 9
3. Borkowski Mateusz ZS 1 9,30 7
4. Duma Dominik ZS 3 9,20 5
5. Mojak Damian ZS 4 8,10 4
– Soniak Piotr UNIA 9,30 (pk)

skok w dal z miejsca 
 1. Luchowska Partycja ZS 1 1,78 12
2. Momot Patrycja ZS 1 1,77 9
3. Piotrowska Klaudia ZS 4 1,70 7
4. Czepiel Aleksandra ZS 4 1,66 5

skok w dal z miejsca 
 1. Bilik Cezary ZS 1 2,55 12
2. Germański Jakub ZS 1 2,26 9
3. Tokarczuk Sebasian ZS 4 2,20 7
4. Turek Kamil ZS 4 1,80 5
– Soniak Piotr UNIA 2,77 (pk)

skok wzwyż 
 1. Skorupa Łucja ZSM 1 130 12
2. Litwin Alicja ZS 4 110 9
3. Kasprzyk Karolina ZS 1 110 7
4. Pawelec Angelika ZS 4 105 5
– Kusztykiewicz Paulina ZS 1 n.zal.

skok wzwyż 
 1. Echta Jakub ZS 1 155 12
2. Chmielewski Marek ZS 1 150 9

sztafeta szwedzka 
 1. ZS 1 Hrubieszów 3:18,02 12
2. ZS 4 Hrubieszów 3:22,63 9
– UNIA 3:13,12 (pk)

Punktacja Końcowa:

1. ZS 1 Hrubieszów 184
2. ZS 4 Hrubieszów 97
3. ZS 3 Hrubieszów 26
4. ZS Horodło 14
5. ZSM 1 Hrubieszów 12
6. UNIA Hrubieszów 12

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

40 m 
 1. Stecko Malwina ZSM 1 5,96 6,10 12
2. Kusiak Barbaran GG Kozodawy 6,50 6,60 9
3. Majewska Malwina ZSM 2 6,56 6,63 7
4. Kowalczuk Klaudia ZSM 3 6,85 6,91 5
5. Siewierska Weronika SZS Mircze 6,92 4
6. Tomaszewska Agnieszka SZS Mircze 7,52 3
– Gajewska Karolina UNIA 6,24 (pk)

40 m 
1. Sarzyński Dawid ZS Horodło 5,15 5,10 12
2. Dziuba Kamil SZS Mircze 5,51 5,15 9
3. Fijołek Bartek ZSM 3 5,45 5,41 7
4. Buta Dominik ZSM 3 5,56 5,66 5
5. Duda Andrzej ZSM 1 5,64 4
6. Długosz Konrad ZSM 1 5,72 3
7. Gołąb Kacper ZS Horodło 5,83 2
8. Djabin Paweł ZSM 2 6,02 1
9. Kmiecik Kacper SZS Mircze 6,07 1
– Antosiewicz Mateusz ZSM 1 5,75 (pk)
– Kaczmarek Mateusz ZSM 3 (2) 5,77 (pk)
– Budzyński Tomasz ZSM 3 (2) 5,95 (pk)

5 okrążeń 
 1. Jankowska Natalia ZSM 1 1:46,98 12
2. Gajewska Karolina UNIA 1:49,47 9
3. Kowalczyk Klaudia ZSM 3 1:57,88 7
4. Bedlińska Sylwia ZSM 2 2:00,41 5
5. Usowska Natalia ZSM 3 2:14,91 4

5 okrążeń 
 1. Dziedzic Bartłomiej ZSM 1 1:37,92 12
2. Mrozowski Michał SZS Mircze 1:39,37 9
3. Kujawski Michał ZS Horodło 1:40,42 7
4. Daciuk Dominik ZSM 1 1:41,86 5
5. Panasiewicz Jakub ZSM 2 1:44,37 4
6. Daciuk Kamil ZSM 3 1:45,16 3
7. Tlak Jakub ZSM 3 1:46,42 2
8. Czop Łukasz SZS Mircze 1:56,04 1
9. Traczuk Oskar ZSM 2 2:16,83 1
– Pawlos Krystian ZSM 3 1:41,45 (pk)
– Kozik Jakub ZSM 3 1:56,58 (pk)

skok w dal z miejsca 
 1. Faron Laura ZSM 1 187 12
2. Głuch Angelika SZS Mircze 172 9
3. Wiśniewska Klaudia SZS Mircze 170 7
4. Biszczat Aleksandra ZSM 3 164 5
5. Lachowska Magda ZSM 3 160 4
6. Block Wiktoria ZSM 1 158 3
– Gajewska Karolina UNIA 225 (pk)

skok w dal z miejsca 
1. Pietrusiewicz Mikołaj ZSM 1 225 12
2. Nowosad Mateusz ZSM 3 225 9
3. Herda Michał ZSM 1 215 7
4. Kuropatwa Damian ZSM 3 206 5
5. Czop Łukasz SZS Mircze 196 4
– Zubko Dominik ZSM 3 200 (pk)
– Kudelski Adrian ZSM 3 220 (pk)

wzwyż 
1. Stępkowska Wiktoria GG Kozodawy 135 12
2. Bańka Weronika ZSM 2 130 9
3. Kowalczuk Aleksandra SZS Mircze 125 7
4. Masza Saszuk ZSM 3 115 5
5. Karcz Natalia ZSM 2 115 4
6. Daciuk Katarzyna ZSM 1 115 3
– Maj Jagoda SZS Mircze n.zal 
 – Usowska Natalia ZSM 3 n.zal

wzwyż 
1. Szlachta Mateusz GG Kozodawy 167 12
2. Radziewicz Kacper ZSM 3 160 9
3. Kaspruk Kacper ZSM 3 155 7
4. Panasiewicz Jakub ZSM 2 150 5
– Kowalski Adam ZSM 3 160 (pk)
– Ciucki Szymon ZSM 3 145 (pk)
– Abramek Jakub SZS Mircze n.zal 
– Podkowa Jakub ZSM 2 n.zal 
– Szpyrka Michał SZS Mircze n.zal.

piłka lekarska 
1. Sądej Jagoda ZSM 1 710 12
2. Panasiewicz Gabriela ZSM 2 680 9
3. Pazyna Martyna ZSM 2 630 7
4. Wiktoria Rządkowska ZSM 1 610 5
5. Polska Katarzyna ZSM 3 600 4
6. Mielniczuk Aleksandra SZS Mircze 600 3
7. Radelczuk Zofia ZSM 3 570 2
– Gajewska Karolina UNIA 800 (pk)

piłka lekarska 
1. Małyszka Krystian ZSM 3 850 12
2. Dęga Kacper ZSM 2 810 9
3. Kasperski Daniel SZS Mircze 730 7
4. Banasiak Przemysław ZSM 1 700 5
5. Wołyniec Jakub ZSM 2 700 4
6. Burdzy Konrad ZSM 3 690 3
7. Staszczuk Mateusz SZS Mircze 660 2
– Słowik Konrad ZSM 3 780 (pk)
– Pisiewicz Dominik ZSM 3 680 (pk)

Sztafeta szwedzka 
1. ZSM 3 Hrubieszów 3:07,18 12
2. ZSM 1 Hrubieszów 3:09,17 9
3. ZSM 2 Hrubieszów 3:19,51 7
4. SZS Mircze 3:19,69 5
– ZSM 3 Hrubieszów 3:09,50 (pk)

Punktacja Końcowa:

1. ZSM 1 Hrubieszów 116
2. ZSM 3 Hrubieszów 110
3. ZSM 2 Hrubieszów 72
4. SZS Mircze 71
5. GG Kozodawy 33
6. ZS Horodło 21
7. UNIA Hrubieszów 12

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

40 m 
 1. Czerw Oliwia ZSM 3 6,98 6,11 12
2. Jowdiuk Oliwia ZSM 3 6,20 6,52 9
3. Lebiedowicz Katarzyna ZSM 2 6,75 7,08 7
4. Osińska Aleksandra SZS Mircze 7,32 7,15 5
5. Roman Oliwia ZSM 3 7,50 4
6. Chimczuk Weronika SZS Mircze 7,76 3
7. Wilkos Maja ZSM 1 7,88 2
8. Obszyńska Martyna ZSM 1 7,93 1
– Malec Małgorzata ZSM 2 6,69 (pk)
– Brudnowska Amelia ZSM 2 6,99 (pk)
– Masłowska Karolina ZSM 2 7,10 (pk)
– Kucy Patrycja ZSM 2 7,15 (pk)
– Mielniczuk Karolina ZSM 2 7,19 (pk)
– Kopczyńska Aleksandra ZSM 2 7,29 (pk)
– Nowak Oliwia ZSM 2 7,40 (pk)
– Pieczkowska Oliwia ZSM 1 7,61 (pk)
– Wołowiec Alicja ZSM 2 8,03 (pk)
– Prus Klaudia ZSM 2 8,18 (pk)

40 m 
1. Kaczmarek Kacper ZSM 1 5,94 5,84 12
2. Jóźwiak Michał ZSM 2 6,27 5,98 9
3. Nowosad Igor ZSM 1 6,22 6,42 7
4. Marciniuk Mateusz SZS Mircze 6,24 6,49 5
5. Łatka Marcin SP Nieledew 6,31 4
6. Czerkawski Mateusz ZSM 2 6,32 3
7. Zarek Oktawian ZSM 3 6,73 2
8. Gnap Karol SZS Mircze 6,83 1
9. Wac Szymon ZSM 3 6,90 1
– Skrok Igor ZSM 2 6,72 (pk)
– Tywoniuk Karol ZSM 2 7,23 (pk)
– Watras Dawid ZSM 1 7,64 (pk)

5 okrążeń 
 1. Bęsiuk Sandra ZSM 3 1:55,10 12
2. Borkowska Julia ZSM 3 1:56,47 9
3. Kozdrój Natalia SZS Mircze 1:59,28 7
4. Kowalczyk Oliwia ZSM 2 2:04,92 5
5. Panasiewicz Martyna ZSM 1 2:09,34 4
6. Chorzępa Diana ZSM 1 2:12,34 3

5 okrążeń 
 1. Giacomo Esposito SZS Mircze 1:48,71 12
2. Barszczewski Gabriel ZSM 1 1:49,33 9
3. Borsuk Maciej ZSM 2 1:51,24 7
4. Skrok Igor ZSM 2 1:56,61 5
5. Sienicki Michał SZS Mircze 1:57,22 4
6. Kiełbasa Piotr ZSM 1 1:58,02 3
7. Kondrak Miłosz ZSM 3 2:03,33 2

skok w dal z miejsca 
 1. Stecko Oliwia ZSM 2 180 12
2. Kopczyńska Julia ZSM 3 180 9
3. Bębenek Paulina ZSM 3 148 7
4. Buczek Marta ZSM 1 140 5
– Lebiedowicz Katarzyna ZSM 2 174 (pk)
– Nowak Oliwia ZSM 2 160 (pk)
– Masłowska Karolina ZSM 2 160 (pk)
– Kucy Patrycja ZSM 2 139 (pk)

skok w dal z miejsca 
 1. Cierech Filip ZSM 1 198 12
2. Gliniewicz Kacper ZSM 3 192 9
3. Huberuk Artem ZSM 1 184 7
4. Tomaszewski Kacper ZSM 3 159 5
– Karpiu Bartek ZSM 1 175 (pk)
– Sądej Julian ZSM 3 153 (pk)
– Jóźwiak Michał ZSM 2 200 (pk)

piłka lekarska 
 1. Świeca Martyna ZSM 1 650 12
2. Wójcik Aleksandra ZSM 1 640 9
3. Durakiewicz Anna ZSM 2 620 7
4. Dziewiczkiewicz Adrianna SP Nieledew 600 5
5. Bartosiewicz Sylwia ZSM 3 580 4
6. Bień Matylda ZSM 3 580 3
7. Tomaszewska Oliwia SZS Mircze 570 2
8. Malec Małgorzata ZSM 2 570 1
9. Łysiak Martyna SZS Mircze 480 1
– Pawłowska Patrycja ZSM 2 420 (pk)

piłka lekarska 
 1. Ślepko Mateusz SZS Mircze 850 12
2. Kudelski Dawid ZSM 3 700 9
3. Kopera Jakub ZSM 1 670 7
4. Łuka Tomasz ZSM 2 620 5
5. Jakubowski Adam ZSM 3 570 4
6. Pękowski Norbert ZSM 1 550 3
7. Ferenc Jakub SZS Mircze 450 2
– Skrok Igor ZSM 2 460 (pk)

skok wzwyż 
 1. Szala Laura ZSM 2 115 12
2. Ogłaza Nina ZSM 3 115 9
3. Charatynowicz Julia ZSM 1 110 7
4. Marciniak Gabriela ZSM 3 110 5
5. Małaczek Julia ZSM 1 110 4
6. Masłowska Wiktoria ZSM 2 100 3
– Mielniczuk Karolina ZSM 2 105 (pk)
– Brudnowska Amelia ZSM 2 105 (pk)
– Stadnik Weronika ZSM 3 105 (pk)
– Świgost Emilia ZSM 2 100 (pk)
– Salomon Sandra ZSM 1 100 (pk)
– Masłowska Karolina ZSM 2 95 (pk)

skok wzwyż 
 1. Kulas Krystian SZS Mircze 135 12
2. Śmietanka Jan ZSM 3 135 9
3. Flis Konrad ZSM 3 130 7
4. Łukasiuk Adrian ZSM 2 120 5
– Jóźwiak Michał ZSm 2 140 (pk)
– Kasprzak Oliwier ZSM 2 n.zal. 
– Łuszczuk Piotr ZSM 2 n.zal.

sztafeta szwedzka 
1. ZSM 2 Hrubieszów 3:20,52 12
2. ZSM 3 Hrubieszów 3:25,01 9
3. SZS Mircze 3:29,80 7
4. ZSM 1 Hrubieszów 3:38,83 5
– ZSM 2 Hrubieszów 3:39,03 (pk)

Punktacja Końcowa:

1. ZSM 3 Hrubieszów 140
2. ZSM 1 Hrubieszów 112
3. ZSM 2 Hrubieszów 93
4. SZS Mircze 73
5. SP Nieledew 9

 

Komunikat opracował – Mirosław Kamień

Fot. HOSiR