24 maja 2024

Zapowiedź meczu Tanew – Unia

W niedzielę 12 sierpnia o godz. 17:00 w ramach I kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów w wyjazdowym meczu zmierzy się z Tanwią Majdan Stary. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Krzysztof Komisarczuk, Marek Borowiński, Zdzisław Szczygieł.

Pora rozpocząć piłkarskie zmagania w Zamojskiej Klasie Okręgowej. Unia Hrubieszów w meczu wyjazdowym na inaugurację ligi zmierzy się z Tanwią Majdan Stary.

Podopiecznych trenera Andrzeja Rycaka czeka trudna przeprawa, bowiem zawodnicy Tanwi grając przed własną publicznością zechcą za wszelką cenę wykorzystać słabszą dyspozycję Unii Hrubieszów i zgarnąć komplet punktów. Zatem można spodziewać się, że gospodarze postawią na ofensywny futbol co może spowodować, że Unia Hrubieszów będzie musiała zagrać zachowawczo z tyłu i postawić na grę z kontrataku.

Zawodnicy Unii Hrubieszów muszą zdawać sobie sprawę, że okazji na strzelenie gola może być bardzo mało, a zatem bardzo ważna będzie umiejętność wykorzystania dogodniej sytuacji w odpowiednim momencie. Ta jedna akcja pod bramką rywala może przesądzić o losach tego spotkania.

Jeżeli Tanew postawi na zmasowaną ofensywę, Unia Hrubieszów będzie musiała zachować szczególną dyscyplinę w grze defensywnej, gdyż każdy najmniejszy błąd może skutkować utratą gola przez nasz zespół.

Zobacz też:

Andoria Mircze z Pucharem Starostów! Trwają mecze kontrolne [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


info: PB / Unia Hrubieszów, fot. lubiehrubie