Apel do Pana Starosty! – list czytelnika

Panie Starosto. Można tak powiedzieć, że współpracuję z Urzędem Pracy od dłuższego czasu, korzystałem z pomocy Urzędu w postaci stażystów i różnych robót wielokrotnie. Otrzymywałem pracowników za kadencji Pana Zająca i Marciniuka, współpraca układała się w miłej i serdecznej atmosferze. Obecnie pełniący obowiązki dyrektora Pan Czerw jest również odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku, z czego jestem bardzo zadowolony – odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Reklamy

 

Doszły mnie niepokojące wieści o tym, że powraca na stanowisko dyrektora PUP P. Kleszczewski. Bardzo mnie to niepokoi, ponieważ też miałem okazję spotkania się z tym Panem w sprawie zatrudnienia osoby bezrobotnej. Spotkanie, delikatnie mówiąc, odbyło się w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Pozwoliłem sobie poinformować telefonicznie Pana Starostę o niekompetencji Pana Kleszczewskiego.

W związku z powyższym apeluję do Pana Starosty – jeżeli z jakichś niewiadomych mi względów nie może pozostać dyrektorem Pan Czerw, proszę rozważyć kandydaturę osby bardziej kompetentnej od Pana Kleszczewskiego, która godnie będzie reprezentować Urząd Pracy, jak również wynikającą z podległości służbowej Pana Starostę.

Jest to opinia nie tylko moja, ale również wielu moich kolegów i znajomych. 

 

Z wyrazami szacunku

hrub001