Halowe Mistrzostwa Powiatu w LA – wyniki indywidualne

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

2 lutego w hali HOSiR odbyły się Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce. Przedstawiamy wyniki indywidualne osiągnięte przez zawodników w tych zawodach.

***

HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE
HRUBIESZÓW 02.02.2010 r.

KOMUNIKAT SZKOŁY PODSTAWOWE »

KOMUNIKAT SZKOŁY GIMNAZJALNE »

KOMUNIKAT SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE »

KAT. WIEKOWA: 1997 i młodsi – DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA: BIEG NA DYSTANSIE 45 M
1. Paulina Kidyba SP – 3 Hrubieszów 7,07
2. Paulina Pirogowicz SP – 3 Hrubieszów 7,23
3. Monika Koryszko SP – Werbkowice 7,31
4. Klaudia Jaros SP – Turkowice 7,74
5. Ewa Konsowicz SP – 2 Hrubieszów eliminacje 7,58
6. Ewa Nadłonek SP – Turkowice eliminacje 7,59
7. Karolina Barańczuk SP – 2 Hrubieszów eliminacje 7,69

KONKURENCJA: SZTAFETA 4 x 1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. SP – Werbkowice 1,11,53 { A. Musur, P. Luchowska, K. Koryszko, M. Gożel}
2. SP – 3 Hrubieszów 1,11,91 { P. Kidyba, P. Pirogowicz, A. Radomska, W. Soja}
3. SP – Turkowice 1,17,54 { brak danych}
4. SP- 2 Hrubieszów 1,21,20 { W. Lachowska, E. Lachowska, K. Kuczyńska, M. Rapa}

KONKURENCJA: 5 OKRĄŻEN DOOKOŁA HALI
1. Wiktoria Soja SP – 3 Hrubieszów 1,37,10
2. Justyna Lecko SP – 2 Hrubieszów 1,39,54
3. Joanna Chodun SP – 3 Hrubieszów 1,41.20
4. Jagoda Smyk SP – 2 Hrubieszów 1,44,56
5. Gabriela Kliszcz SP – Werbkowice 1,44,86
6. Natalia Kulik SP – Werbkowice 1, 48,04
7. Wiktoria Ciesielczuk „Unia” Hrubieszów 1,49, 65

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Zuzanna Kuczyńska SP – 3 Hrubieszów 140
2. Ewelina Gajewska SP – 2 Hrubieszów 125
3. Karolina Mil SP – 2 Hrubieszów 120
4. Aleksandra Hołdaś SP – 3 Hrubieszów 115
5. Ada Musur SP – Werbkowice 115
6. Emilia Bożek SP – Werbkowice 110
7. Monika Skoczyńska SP – Turkowice 105
8. Klaudia Małyszek SP – Turkowice –

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG
1. Dominika Zając SP – 3 Hrubieszów 8,50
2. Patrycja Luchowska SP – Werbkowice 8,20
3. Katarzyna Trzos SP – 3 Hrubieszów 6,50
4. Magda Zubko SP – 2 Hrubieszów 6,00
5. Paulina Domańska SP – 2 Hrubieszów 5,50

KAT. WIEKOWA: 1997 i młodsi – CHŁOPCY

KONKURENCJA: BIEGI NA DYSTANSIE 45 M
1. Paweł Małyszka SP – 3 Hrubieszów 6,36
2. Marcin Stepaniuk SP – 2 Hrubieszów 6,46
3. Michał Jurkiewicz SP – 2 Hrubieszów 7,12
4. Szymon Dec SP – Werbkowice 7,17
5. Rafał Bednarczuk SP – Werbkowice 7,32
6. Kostek Mękal SP – 3 Hrubieszów 7,41
7. Patryk Lesiuk SP – Turkowice 7,43
8. Szymon Kryszczuk SP – Turkowice 8,64

KONKURENCJA: SZTAFETA 4 x 1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. SP – 2 Hrubieszów 1,03,99 { M. Jurkiewicz, K. Fedorowicz, I. Niemczyk, M. Stepaniuk}
2. SP – 3 Hrubieszów 1,05,71 { P. Małyszka, M. Koronowicz, K. Kazan, K. Mękal}
3. SP – Werbkowice 1,12,77 { brak danych}
4. SP – Turkowice 1,15,63 { Sz. Kryszczuk, P. Lesiuk, P. Wójtowicz, K. Stadnicki}

KONURENCJA: 5 OKRĄŻEŃ DOOKOŁA HALI
1. Marek Koronowicz SP – 3 Hrubieszów 1,34,93
2. Michał Wożniak SP – 2 Hrubieszów 1,37,51
3. Maciej Gnieciak SP – 2 Hrubieszów 1,41,60
4. Dominik Skoczylas SP – 3 Hrubieszów 1,53,87
5. Aleksander Ploeger SP – Turkowice 1,59,6

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Mateusz Wosiak SP – 3 Hrubieszów 140
2. Bartek Krasocki SP – 3 Hrubieszów 138
3. Michał Surdacki SP – Werbkowice 125
4. Kacper Stadnicki SP – Turkowice 125
5. Hubert Kasprzak SP – 2 Hrubieszów 120
6. Grzegorz Matwiej SP – Werbkowice 115

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG
1. Igor Niemczyk SP – 2 Hrubieszów 8,70
2. Paweł Chmarzyński SP – 3 Hrubieszów 8,30
3. Dominik Palatinus SP – 2 Hrubieszów 8,20
4. Mateusz Mierzwa SP – 3 Hrubieszów 5,60

***

KAT. WIEKOWA 1996 – 94r.
DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA: BIEGI NA DYSTANSIE 45 M
1. Anita Ciesielczuk G – 3 Hrubieszów 6,84
2. Wioletta Kaczanowska G – 2 Hrubieszów 6,86
3. Anna Borek G – 2 Hrubieszów 6,90
4. Dominka Stecko G – 1 Hrubieszów 6,98

KONKURENCJA: BIEG 45 M PRZEZ PŁOTKI
1. Marta Wójcicka G – 1 Hrubieszów 8,04
2. Dorota Wójcicka G – 1 Hrubieszów 8,15
3. Katarzyna Grabowska G – 2 Hrubieszów 9,44
4. Wiolatta Maślanka G – 2 Hrubieszów 11,17

KONKURENCJA: SZTAFETA 4×1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. G – 2 Hrubieszów 1,07,78 {W. Kaczanowska, K. Kusiak, K. Grabowska, A. Borek}
2. G – 3 Hrubieszów 1,10,09 {A. Soja, M. Jarmusz, A. Ciesielczuk, ?}
3. G – 1 Hrubieszów 1,12,40 {Wójcicka, K. Sawiniec, D. Stecko, N. Wielosz}

KONKURENCJA: 5 OKRĄŻEŃ DOOKOŁA HALI
1. Małgorzata Jarmusz G – 3 Hrubieszów 1,38,62
2. Aleksandra Soja G – 3 Hrubieszów 1,40,30
3. Gabriela Barańczuk G – 2 Hrubieszów 1,40,55
4. Natalia Wielosz G – 1 Hrubieszów 1,44,80
5. Anna Zabłocka G – 2 Hrubieszów 1,58,92
PK Marta Wójcicka G – 1 Hrubieszów 1,35,36

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Katarzyna Wiśniewska G – 3 Hrubieszów 135
2. Dominika Zacharczuk G – 2 Hrubieszów 125
3. Marta Kaczmarska G – 3 Hrubieszów 120
4. Józefina Irek G – 2 Hrubieszów 120
5. Karolina Sawiniec G – 1 Hrubieszów 110

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 K
1. Krystyna Kusiak G – 2 Hrubieszów 9,00
2. Karolina Głowacz G – 3 Hrubieszów 8,80
3. Katarzyna Błszczak G – 1 Hrubieszów 8,20
4. Anna Ostasz G – 1 Hrubieszów 7,60
5. Patrycja Łamejko G – 2 Hrubieszów 7,30

KAT. WIEKOWA 1996 – 94r. CHŁOPCY

KONKURENCJA: BIEGI NA DYSTANSIE 45
1. Daniel Wyżyn G – 3 Hrubieszów 5,92
2. Adrian Starzec G – 3 Hrubieszów 5,93
3. Mateusz Pędzik G – 1 Hrubieszów 6,35
4. Eryk Kościowski G – 2 Hrubieszów 6,39
5. Marcin Szczyrek G – Dołhobyczów 6,44
6. Kamiński G – 2 Hrubieszów 6,62
7. Bartosz Węziński G – Dołhobyczów 6,68
8. Paweł Sowa G – 1 Hrubieszów 6,94

KONKURENCJA: BIEG 45 M PRZEZ PŁOTKI
1. Jakub Żygawski G – 3 Hrubieszów 7,52
2. Hubert Śmiszek G – 3 Hrubieszów 8,08
3. Kamil Pasieka G – 2 Hrubieszów 8,39
4. Bogusław Pasieka G – 2 Hrubieszów 11,28

KONKURENCJA: SZTAFETA 4×1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. G – 3 Hrubieszów 59,46 {D. Wyżyn, A. Starzec, M. Wójtowicz, M. Zając}
2. G – Dołhobyczów 1,00,80 {H. Łaba, M. Szczyrek, Ł. Bucior, A. Podpora}
3. G – 2 Hrubieszów 1,01,50 {E. Kościowski, Kamiński, R. Woźniak, J. Kapkin}
4. G – 1 Hrubieszów 1,01,93 {brak Danych}

KONKURENCJA: 5 OKRĄŻEŃ DOOKOŁA HALI
1. Piotr Kwiatkowski G – Dołhobyczów 1,24,36
2. Łukasz Bucior G – Dołhobyczów 1,25,61
3. Krystian Malowany G – 3 Hrubieszów 1,28,54
4. Jakub Mielniczuk G – 2 Hrubieszów 1,29,52
5. Bartłomiej Olejarz G – 3 Hrubieszów 1,30,30

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Bartłomiej Grzyb G – 3 Hrubieszów 180
2. Jarosław Kapkin G – 2 Hrubieszów 175
3. Mateusz Chachler G – 3 Hrubieszów 170
4. Rafał Woźniak G – 2 Hrubieszów 160
5. Adam Podpora G – Dołhobyczów 155
6. Hubert Łaba G – Dołhobyczów 140
7. Piotr Klain G – 1 Hrubieszów 130
PK 8. Jakub Dębiński G – Dołhobyczów 140
PK 9. Bartosz Węziński G – Dołhobyczów 130
10. Kamil Błoński G – 1 Hrubieszów –

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 4 KG
1. Kamil Niedobit G – 2 Hrubieszów 12,00
2. Bartłomiej Kowalski G – 3 Hrubieszów 10,50
3. Artur Dębiński G – Dołhobyczów 10,20
4. Mateusz Adamczuk G – Dołhobyczów 9,70
5. Mateusz Hraciuk G – 2 Hrubieszów 9,00
6. Mateusz Wypych G – 1 Hrubieszów 8,00
7. Mateusz Olucha G – 3 Hrubieszów –
8. Damian Pawlak G – 1 Hrubieszów –
9. Damian Tomasiuk G – 1 Hrubieszów –

***

KAT. WIEKOWA 1993 r. I STARSI – DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA: BIEG NA DYSTANSIE 45 M
1. Malwina Martyniuk ZS – 1 Hrubieszów 7,20
2. Ewelina Pędrak ZS – 3 Hrubieszów 7,37
3. Dorota Chudzik ZS – 1 Hrubieszów 7,66
4. Monika Gajewska ZS – 4 Hrubieszów 7,79
5. Kamila Balicka ZS – 4 Hrubieszów –

KONKURENCJA: BIEG 45 M PRZEZ PŁOTKI
1. Karolina Kasprowicz „Unia” Hrubieszów 7,92
2. Ewelina Furmaga ZS – 1 Hrubieszów 10,62
3. Edyta Furmaga ZS – 1 Hrubieszów 12,29

KONKURENCJA: SZTAFETA 4×1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. ZS – 1 Hrubieszów 1,08,64 {D. Jeleń, M. Martyniuk, P. Watrak, A. Sołoducha}
2. ZS – 4 Hrubieszów 1,11,23 {M. Wójcik, J. Dudka, M. Grela, A. Lizut}

KONKURENCJA: 5 OKRĄŻEŃ DOOKOŁA HALI
1. Marianna Ulanicka ZS – 2 Hrubieszów 1,31,30
2. Anna Lizut ZS – 4 Hrubieszów 1,42,90
3. Joanna Wala ZS – 1 Hrubieszów 1,43,14
4. Justyna Uleryk ZS – 1 Hrubieszów 1,49,52
PK 5. Karolina Kasprowicz „Unia” Hrubieszów 1,36,86

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Anna Sołoducha ZS – 1 Hrubieszów 125
2. Joanna Dudka ZS – 4 Hrubieszów 120
3. Paulina Watrak ZS – 1 Hrubieszów 110

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG
1. Ewelina Pyr ZS – 1 Hrubieszów 9,00
2. Magdalena Wójcik ZS – 4 Hrubieszów 8,00
3. Mariola Sowa ZS – 1 Hrubieszów 7,50
4. Iza Mrozowska „Unia” Hrubieszów 7,20
5. Ewa Michaluk ZS – 4 Hrubieszów 7,00

KAT. WIEKOWA 1993r. I STARSI – CHŁOPCY

KONKURENCJA: BIEG NA DYSTANSIE 45 M
1. Alexander Poterucha ZS – 4 Hrubieszów 5,68
2. Kamil Nowicki ZS – 1 Hrubieszów 5,94
3. Bartek Janicki ZS – 2 Hrubieszów 6,12
4. Tomasz Tymecki ZS – 2 Hrubieszów 6,17
5. Kamil Lalik MKS „Unia” Hrubieszów 6,28
6. Kamil Sieńko ZS – 1 Hrubieszów 6,29
7. Piotr Knap ZS – 4 Hrubieszów 6,41

KONKURENCJA: BIEG 45 M PRZEZ PŁOTKI
1. Piotr Czyrka ZS – 3 Hrubieszów 7,07
2. Paweł Mosek ZS – 3 Hrubieszów 7,50
3. Paweł Kupiec ZS – 1 Hrubieszów 7,66
4. Kamil Kupiec ZS – 1 Hrubieszów 7,90
5. Jan Brzuzan ZS – 4 Hrubieszów 8,02
6. Damian Podolak ZS – 4 Hrubieszów 8,48

KONKURENCJA: SZTAFETA 4×1 OKRĄŻENIE WOKÓŁ HALI
1. ZS – 4 Hrubieszów 58,47 {J. Brzuzan, P. Knap, A. Poterucha, D. Podolak}
2. ZS – 1 Hrubieszów 58,67 {K. Sieńko, T. Moczarski, K. Nowicki, SZ. Brzuchala}
PK 3. ZS – 2 Hrubieszów {M. Raczyński, T. Tymecki, Ulanicki, K. Zamościński}

KONKURENCJA: 5 OKRĄŻEŃ DOOKOŁA HALI
1. Albin Zacharczuk ZS – 3 Hrubieszów 1,17,24
2. Mikołaj Raczyński ZS – 2 Hrubieszów 1,20,28
3. Szymon Brzuchala ZS – 1 Hrubieszów 1,21,34
4. Krzysztof Zamościński ZS – 2 Hrubieszów 1,25,00
5. G. Bajerczak ZS – 4 Hrubieszów 1,28,01
6. Patryk Wiater ZS – 4 Hrubieszów 1,28,64
7. Maciej Smal ZS – 1 Hrubieszów 1,29,30
PK 8. Paweł Mosek ZS – 3 Hrubieszów 1,24,74

KONKURENCJA: SKOK WZWYŻ
1. Łukasz Łyszczak ZS – 1 Hrubieszów 155
2. Paweł Cygan ZS – 4 Hrubieszów 150
3. Mateusz Wojciechowski ZS – 1 Hrubieszów 150
4. Ernest Margol ZS – 4 Hrubieszów –

KONKURENCJA: RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 4 KG
1. Maciej Nowosad ZS – 3 Hrubieszów 13,00
2. Krystian Fedorowicz ZS – 1 Hrubieszów 12,80
3. Dominik Jaros ZS – 1 Hrubieszów 12,20
4. Łukasz Panasiewicz ZS – 4 Hrubieszów 10,80
5. Tomasz Ciesielczuk ZS – 3 Hrubieszów 10,60
6. Damian Jewuła ZS – 4 Hrubieszów 10,50
PK 7. Piotr Grab ZS – 3 Hrubieszów 11,20

***

Komunikat przygotował HOSiR

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010