18 lipca 2024

Hrubieszów: Biznes Lubelskie – zapraszamy na spotkanie

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zapraszamy na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się 23 października 2018 r.

Reklamy

 

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zapraszamy na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się 23 października 2018 r. o godz. 16:30 w Hotelu & Restauracji Jagiełło przy ul. Grabowieckiej 20 w Hrubieszowie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na określoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow 

Reklamy

Spotkanie jest dedykowane hrubieszowskim samorządowcom, przedsiębiorcom, przedstawicielom instytucji oraz organizacji otoczenia biznesu. Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak budować rozpoznawalną markę własnej organizacji, jak pozyskiwać nowych klientów, promować swoje usługi i produkty, a znani dziennikarze telewizyjni i specjaliści od budowania wizerunku podpowiedzą jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą. Spotkanie będzie również okazją do wzajemnego poznania się, nawiązania kontaktów i przedstawienia swoich oczekiwań wobec Samorządu Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości.

Spotkanie potrwa ok. 2,5 godziny i zakończy się poczęstunkiem.

Reklamy

Serdecznie zapraszamy. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 801 165.

 

źródło, grafika: Organizatorzy