Hrubieszów: Dodał niepokojący wpis w internecie. Później tłumaczył, że tylko żartował

„Mam dosyć życia chyba to skrócę” – taki napis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora.

Reklamy

Niepokojący tekst o treści „Mam dosyć życia chyba to skrócę”, który pojawił się na jednym z portali społecznościowych, zauważył policjant hrubieszowskiej komendy. Wynikało z niego, że jego autor chce odebrać sobie życie.

– Mundurowy natychmiast powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji. – Policjanci szybko ustalili autora tej wiadomości oraz adres zamieszkania. Na miejsce skierowano patrol policji, aby sprawdzić czy mężczyzna jest w domu i czy nie potrzebuje pomocy.

Reklamy

­

Jak się jednak okazało, 31-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów nie było w domu, a jego żona nie mogła się z nim skontaktować telefonicznie. Mężczyzna nie odbierał telefonu. Mundurowi zaczęli ustalać, gdzie jest i co się z nim naprawdę dzieje.

– Policjanci znaleźli 31-latka w domu swojej kuzynki – relacjonuje dalej asp. szt. Edyta Krystkowiak. – Tłumaczył mundurowym, że właściwie tylko żartował i nie miał zamiaru zrobić sobie żadnej krzywdy. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Dołhobyczów trafił do Izby Wytrzeźwień.

­

źródło: KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

fot. arch. lubiehrubie


Zobacz też:

Hrubieszów: Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →