23 maja 2024

Hrubieszów: Lew przyszedł do dzieci i rozdał odblaski

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się na spotkanie, z dziećmi i ich wychowawcami do Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie”, aby porozmawiać z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa. Na koniec przedszkolaki dostały odblaski od maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa.

 

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się na spotkanie, z dziećmi i ich wychowawcami do Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie”, aby porozmawiać z nimi na temat bezpiecznego zachowania.

Przestrzegano najmłodszych przed kontaktami z osobami nieznajomymi, a także mówiono o zachowaniu ostrożności w codziennych zabawach w szkole i w domu. Dzieci trafnie odpowiadały na zadawane im pytania.

Najszerszy uśmiech na dziecięcych buziach wywołały odwiedziny sierżanta Lwa- maskotki hrubieszowskiej policji, która została zakupiona przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Hrubieszowski i jest miłym akcentem podczas spotkań z dziećmi naszego powiatu. Na zakończenie spotkania, sierżant Lew rozdał przedszkolakom odblaski.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)