29 maja 2024

Hrubieszów: Pożar magazynu na ulicy Zamojskiej [ZDJĘCIA]

Dziś rano Straż Pożarna została zawiadomiona o pożarze budynku magazynowego na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie.

– W dniu 13 stycznia 2023 roku o godzinie 8:24, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku magazynowego na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że z opuszczonego budynku magazynowo – biurowego wydobywa się dym. Działania PSP polegały na wprowadzeniu do środka budynku roty z jednym prądem wody w celu ugaszenia pożaru śmieci zgromadzonych wewnątrz hali obiektu. Po ugaszeniu pożaru cały budynek oddymiono oraz przeszukano pod względem przebywania osób postronnych.

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia – jak informują strażacy – było zaprószenie ognia przez osoby nieznane.

­

W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczyły: Policja, 3 zastępy JRG Hrubieszów – łącznie 7 strażaków. Interwencja trwała 1 godzinę i 22 minuty.

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności pożaru.źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. st. kpt. Marcin Koniec


Zobacz też:

Hrubieszów: Oświadczenie firmy KARPAT-BUD

Hrubieszów: Oświadczenie firmy KARPAT-BUD


Zerknij na Instagram →