Hrubieszów: Rekordowy park linowy

Wydłużenie godzin otwarcia parku linowego w Hrubieszowie okazało się trafionym pomysłem. W środę 24 sierpnia, gdy obiekt był czynny także po zmroku, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji odnotował rekordową liczbę przejść.

Reklamy

 

– Sami byliśmy ciekawi czy propozycja chodzenia w nocy po linach znajdzie zwolenników, ale wczorajsza frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Zwykle najwięcej gości mamy w weekendy, gdy dziennie odwiedza nas około 150 – 180 osób. Wczoraj, gdy po raz pierwszy park był otwarty do 22.00 mieliśmy 230 gości – podsumowuje w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową dyrektor HOSiR Marek Watras. – W tej grupie były zarówno osoby, które po raz pierwszy wyszły na trasy zawieszone między drzewami, jak i amatorzy mocniejszych wrażeń, którzy byli już w parku, ale jeszcze nie mierzyli się z niełatwymi trasami po zmroku.

Administrator obiektu dla amatorów aktywnego wypoczynku ma już kolejną propozycję. – W niedzielę 28 sierpnia odbędzie się festyn miejski z Radiem Lublin, dlatego tego dnia park linowy będzie czynny aż do północy, czyli do zakończenia imprezy – zapowiada dyrektor Watras. 

Zgodnie ze standardowym harmonogramem park linowy jest czynny we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele od 11.00 do 19.00, w środy można z niego korzystać między 13.00 a 22.00, a w poniedziałek obiekt jest zamknięty.źródło: ias24.eu

fot. HOSiR