Hrubieszów: Wkrótce przetarg na remont ul. Podzamacze i ul. Wspólnej

W najbliższych dniach, Powiatowy Zarząd Dróg w Hrubieszowie ogłosi przetarg na remont ul. Podzamacze i ul. Wspólnej.

Reklamy

 

Zarząd Powiatu w Hrubieszowie informuje, że w najbliższych dniach Powiatowy Zarząd Dróg w Hrubieszowie ogłosi przetarg na realizację tak długo wyczekiwanej przez mieszkańców przebudowy ul. Podzamacze i ul. Wspólnej na terenie miasta Hrubieszowa.

Na prace remontowe Powiat Hrubieszowski zabezpieczył środki finansowe w budżecie powiatu na 2020 rok, a Rada Miejska w Hrubieszowie podjęła stosowaną uchwałę i upoważniła Burmistrza Miasta Hrubieszowa do zawarcia umowy.

W dniu 3.06.2020 r., pomiędzy Zarządem Powiatu w Hrubieszowie, a Burmistrzem Miasta Hrubieszowa została podpisana umowa określająca szczegółowe warunki udzielenia pomocy finansowej oraz wskazująca przeznaczenie i zasady rozliczenia.

Realizacja tej inwestycji usprawni przejazd do ul. Zamojskiej i ul. Staszica, skracając tym samym często powstające w tym miejscu korki uliczne. Poprzez poprawę parametrów technicznych nawierzchni jezdni w znacznym stopniu poprawi się komfort jazdy oraz bezpieczeństwo ruchu w zabytkowej części miasta Hrubieszowa.

 

info: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

fot. lubiehrubie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Będzie remont ulic Podzamcze i Wspólnej