Hrubieszów: Zderzenie dwóch aut na Grabowieckiej [ZDJĘCIA]

Wczoraj wieczorem doszło do zderzenia dwóch aut na ulicy Grabowieckiej w Hrubieszowie.

Reklamy

– W dniu 24 maja 2023 roku, o godzinie 21:07, na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej w Hrubieszowie na ulicy Grabowieckiej – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Straży Pożarnej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy zastali zderzenie dwóch samochodów osobowych w Hrubieszowie na ulicy Grabowieckiej. Osoby uczestniczące w zdarzeniu samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych. Przed przybyciem straży pożarnej na miejscu obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił medycznych czynności ratunkowych kierowcy Fiata Panda.

Reklamy

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, odłączeniu zasilania w pojazdach, zakręceniu zaworu zasilania LPG w pojeździe Fiat Panda, kierowaniu ruchem drogowym oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi i pozostałości z uszkodzonych pojazdów – dodaje st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zderzenia pojazdów – jak informują strażacy – było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W działaniach na miejscu zdarzenia udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów oraz OSP Hrubieszów – łącznie 10 strażaków.

Straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł. Interwencja trwała 1 godzinę i 14 minut.

Wszelkie okoliczności zdarzenia ustalają hrubieszowscy policjanci.źródło i fot. KPPSP w Hrubieszowie / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, st. str. Kamil Rymowicz


Zobacz też:

Hrubieszów: Kolejny wypadek na 3 Maja [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Kolejny wypadek na 3 Maja [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →