Igrzyska – Czwórbój LA

Hrubieszów

Reklamy

W dniu 29 Kwietnia 2010 r. na obiekcie HOSiR-u w Hrubieszowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiaty w Czwórboju LA (Igrzyska). Wśród dziewcząt i chłopców wystartowało po 4 zespoły.

***

Dziewczęta

Kolejno: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600 m i wynik punktowy zawodnika

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów – 1111 pkt – opiekun: Marzanna Bielecka
1 Smyk Jagoda 8,78 4.10 37,0 2:12,13 273 pkt
2 Gajewska Ewelina 9,55 3.90 34,5 2:11,99 227 pkt
3 Kurzyńska Klaudia 9,96 3.64 34,0 2:16,33 195 pkt
4 Rapa Magda 9,81 3.36 34,0 2:14,81 193 pkt
5 Lecko Justyna 9,15 3.86 28,0 2:12,48 223 pkt
6 Kogut Maja 10,98 2.87 29,0 2:34,98 97 pkt
pk Bielecka Karolina 10,31 3.40 29,0 2:32,27 137 pkt
pk Marczuk Kinga 10,96 3.46 30,5 2:34,13 122 pkt

2. Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów – 1066 pkt – opiekun: Joanna Różańska
1 Zając Dominika 9,97 3.80 35,5 n.u 160 pkt
2 Kidyba Paulina 9,07 3.60 26,0 2:37,03 172 pkt
3 Bronicka Kinga 9,87 3.57 36,0 2:09,14 213 pkt
4 Hołdaś Aleksandra 9,44 3.85 30,0 2:10,05 222 pkt
5 Kuczyńska Zuzia 9,36 4.30 20,5 2:15,87 212 pkt
6 Soja Wiktoria 9,55 4.00 30,5 1:28,03 247 pkt
pk Ścibor Zuzia 9,82 3.66 18,0 2:37,94 128 pkt
pk Suchowska Paula 11,25 3.08 30,5 2:20,42 127 pkt
pk Hajkiewicz Paulina 10,30 3.41 20,5 2:12,87 151 pkt
pk Łyko Zosia 12,14 3.02 21,0 2:39,99 60 pkt

3. Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – 866 pkt – opiekun: Anna Dołowy
1 Omiecińska Agnieszka 8,96 3.85 33,5 2:18,90 233 pkt
2 Bożek Emilia 9,25 4.18 23,5 2:20,16 209 pkt
3 Musur Adriana 10,02 3.37 32,5 2:27,39 160 pkt
4 Luchowska Patrycja – n.zal. 40,5 n.u. 74 pkt
5 Kliszcz Gabriela 10,06 3.90 21,0 2:04,65 190 pkt

4. Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów – 575 pkt – opiekun: Jacek Giergiel
1 Szendrak Klaudia 9,68 3.92 27,0 2:13,49 201 pkt
2 Mosek Aleksandra 10,64 3.22 21,0 2:38,98 94 pkt
3 Borusiewicz Klaudia 12,02 2.80 17,0 2:59,11 40 pkt
4 Martula Paulina 9,49 3.66 24,5 2:24,53 173 pkt
5 Flaks Klaudia 11,54 2.88 26,5 2:52,66 67 pkt

Chłopcy

Kolejno: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 1000 m i wynik punktowy zawodnika

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów – 1066 pkt – opiekun: Krzysztof Dąbrowski
1 Fedorowicz Kacper 9,04 4,10 47,5 3:39,75 210 pkt
2 Stepaniuk Marcin 8,40 4,43 44,0 3:36,39 242 pkt
3 Niemczyk Igor 8,42 4,54 50,5 3:42,97 249 pkt
4 Gnieciak Maciej 9,30 3,90 42,0 3:48,36 172 pkt
5 Jurkiewicz Michał 8,99 4,44 36,0 3:44,70 193 pkt
6 Gieleta Konrad 9,63 3,72 34,0 4:01,74 127 pkt
pk Kościowski Konrad 9,94 3,45 40,0 4:21,51 111 pkt

2. Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów – 988 pkt – opiekun: Dominik Stajszczyk, Tomasz Szlonzak
1 Kamieniarz Jakub 9,32 3,68 34,0 4:16,43 126 pkt
2 Kazan Kacper 9,96 3,50 35,0 3:50,11 126 pkt
3 Skoczylas Dominik 9,16 4,50 33,5 4:04,53 164 pkt
4 Wasiak Mateusz 8,81 4,55 44,5 4:03,28 202 pkt
5 Krasocki Bartek 9,50 4,16 49,0 3:53,23 184 pkt
6 Małyszka Paweł 8,20 4,85 59,5 3:20,96 312 pkt
pk Czerniak Oktawian 10,10 3,48 44,0 4:00,01 129 pkt

3. Szkoła Podstawowa w Malicach – 757 pkt – opiekun: Elżbieta Szpakowska
1 Kwaśny Ernest 8,35 4,25 56,0 3:47,93 248 pkt
2 Litaszewski Krzysztof 10,99 3,63 47,0 4:29,03 104 pkt
3 Łukańczuk Grzegorz 9,96 3,84 37,0 4:38,23 112 pkt
4 Ślusarz Grzegorz 9,90 3,90 41,0 3:54,14 148 pkt
5 Ciucki Mateusz 9,59 3,90 44,5 4:16,72 145 pkt
6 Lipian Kamil 11,30 3,15 30,0 4:38,88 51pkt

4. Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów – 647 pkt – opiekun: Jacek Giergiel
1 Pietrusiewicz Kacper 9,22 4,00 35,0 3:33,89 182 pkt
2 Flaks Adrian 10,11 3,52 43,0 4:17,05 115 pkt
3 Beń Marek 8,95 4,10 26,5 4:07,39 143 pkt
4 Szozda Ernest 10,93 3,10 35,0 5:11,99 66 pkt
5 Pogwizd Konrad 10,06 4,00 40,0 4:01,09 139 pkt
6 Skrzyński Bartłomiej 10,19 3,30 21,0 4:11,17 68 pkt

Zawody rejonowe odbędą się 13 maja 2010 r. w Zamościu. Awans uzyskały po dwa najlepsze zespoły z zawodów powiatowych (SP-2 i SP-3).

Opracował: MK

zobacz zdjęcia »