Jak zaręczyć się w 2021 roku? Jaki pierścionek wybrać?

Dzień zaręczyn powinien być niezapomniany dla was obojga, dlatego też odpowiednio wcześniej powinieneś go zaplanować. Jeśli wszystko uda ci się dopiąć na ostatni guzik, będziesz się mniej stresować, a wtedy na pewno będzie to dla ciebie niesamowite wspomnienie. Jak zaręczyć się w 2021 roku i jaki wybrać na tę okazję pierścionek?

Reklamy

Romantycznie, nie znaczy nudno

Jeśli lubisz stawiać na klasykę, spokojnie możesz zorganizować romantyczną kolację. Przecież ta wcale nie musi być nudna. Kolacja w restauracji to szczególnie dobry pomysł teraz, kiedy przez długi czas lokale były pozamykane i nie można było wyjść nawet na kawę. Kiedy zadbasz jeszcze o odpowiednią atmosferę, po prostu musi się udać.

Żeby wieczór ten nie był zwykłą kolacją, możesz zamówić występ orkiestry na żywo. Świece i dobra muzyka potrafią stworzyć niesamowity klimat. Reszta będzie zależeć już od was.

Sprawdź: Gdzie oświadczyć się w Zakopanem?

Ciekawym wyjściem może być dodatkowa dawka adrenaliny

Jeśli twoja partnerka lubi szalone wypady, rzeczywiście dużo bardziej może spodobać się jej coś szalonego. Zastanów się nad tym, co najbardziej lubi robić i czego jeszcze chciałaby w życiu spróbować. W końcu jaki dzień będzie lepszy, żeby to zrobić?

Świetnym pomysłem może okazać się skok na bungee. Najlepiej we dwoje. To nie tylko szansa na to, żeby przeżyć wspaniale emocje, ale też poczuć swoją bliskość i zbudować wzajemne zaufanie. Tylko nie wyciągaj pierścionka z kieszeni podczas samego skoku. Na pewno będziesz się wtedy stresować i będą ci się trzęsły ręce. Do tego wystarczy niewielki podmuch wiatru i pudełeczko może ci upaść.

Najlepiej zapytaj ją o rękę jeszcze przed skokiem, kiedy będziecie już na górze (jeśli myślisz o tym, żeby tak zrobić, uprzedź o tym operatora bungee, żeby poświęcił wam więcej czasu). Możesz też zrobić to później, ale poczekaj aż opadną emocje wywołane samym skokiem. Na pewno będzie mile zaskoczona, kiedy zrobisz to przy romantycznej kolacji.

Jaki pierścionek wybrać? Złoty, srebrny, a może z platyny?

Jaki pierścionek wybrać? To jedno z najczęstszych pytań, jakie dręczą mężczyzn przed zaręczynami. Nie ma takiego pierścionka, który spodobałby się każdej kobiecie. Każda z pań ma inne gusta i lubi co innego. Zwłaszcza jeśli mowa o biżuterii. Pod tym względem najlepiej jest dużo wcześniej zorientować się w temacie. Oczywiście to nie oznacza, że masz zapytać się jej wprost jaki pierścionek wybrać, a że powinieneś obserwować co nosi i co jej się podoba.

Jeśli twoja wybranka zawsze ma na sobie złoto, na pewno chciałaby mieć też złoty pierścionek zaręczynowy. Jeśli z kolei z reguły nosi biżuterię ze srebra, może powinieneś pomyśleć o tym, żeby kupić pierścionek z białego złota, albo z platyny. W niektórych sklepach jubilerskich można spotkać też pierścionki zaręczynowe ze srebra, natomiast metal ten nie jest tak szlachetny, a trzeba przyznać, że okazja jest wyjątkowa i warto postawić w tym przypadku na odrobinę luksusu.

Sprawdź pełną ofertę pierścionków zaręczynowych na stronie Auroria: https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe

­

(tekst i fot. mat. partnera)