Jaką bieliznę wybierają polki?

Każda z nas jest inna i każda ma w sobie inną skalę szaleństwa. Dla jednej gorset to będzie podstawa, a inne uznają, że to zbyt odważna część garderoby.

Reklamy

Mareriał reklamowy

 

W jakiej bieliźnie czujemy się najlepiej? To zależy. W niejednym filmie amerykańskim widzimy, że kobiety zwracają dużą uwagę na to jaką bieliznę wybrać do zaistniałych okoliczności. Randka? Standardowo staramy się ubrać coś bardziej zmysłowego. Stringi, gorsety i koronkowe staniki sprawiają, że budzi się w nas kocica i nasza pewność siebie wzrasta. Co innego bielizna wyszczuplająca. Fakt są pomocne jeśli chcemy zmieścić się w bardziej obcisłe sukienki, ale one od razu przekonują nas, że dzisiaj nie jest najlepszy dzień na pieszczoty. Ale czy sylwetka decyduje jaka bielizna do nas pasuje? Niestety tak.

Reklamy

Weźmy pod lupę staniki. Nie każdy model sprawdzi się idealnie na naszym ciele. Bardotki której nazwa pochodzi od słynnej francuskiej aktorki Bridget Bardot to dość wymagające staniki. Są odpowiednie dla kobiet które często noszą dekolty łódkowych, w których stawia się na odsłonięte ramiona. Konstrukcja Bardotki ma za zadanie unosić nieco piersi. Tego typu model najlepiej sprawdzi się dla biustu, w którym odstęp między piersiami jest znaczący, ponieważ mostek pomiędzy miseczkami w bardotkach jest spory i może uwierać. Jeśli zależy nam na znacznym powiększeniu biustu i zmniejszeniu odstępu między piersiami to warto wybrać staniki z push up’em. Teraz jesteśmy w stanie znaleźć modele które powiększą optycznie nasze piersi o nawet dwa rozmiary.

Różne modele różne style figur. Warto ocenić kształt naszego ciała i dopasować do niego bieliznę. Duży wybór posiada bielizna online. Tam każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Chcesz coś przeciętnego? Może jednak przełamiesz swoją nieśmiałość i wyjdziesz poza swoją strefę komfortu wybierając jakiś zmysłowy krój? Asortyment w bielizna online jest na tyle zróżnicowany, że każdy typ figury będzie mógł wybrać coś i casualowego i nietuzinkowego. Bielizna damska co chwile wzbogacana jest o nowe trendy, więc warto przeglądać bielizna online by odkryć co teraz jest numerem jeden dla naszej figury.

 

fot. mat. sponsora