Jasełka Zespołu Szkół Miejskich nr 2

20 grudnia 2012 r. w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyły się „Jasełka Bożonarodzeniowe” przygotowane przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (Dwójka).

Reklamy

Zaproszonych gości powitał dyrektor ZSM nr 2 Andrzej Jurczyński oraz ks. prałat Andrzej Puzon. Autorem scenariuszaprzedstawienia jest Dominika Mroczkowska z klasy Ib gimnazjum ZSM nr 2.

 

W Jasełkach wystąpili: 

  1. Baran Jakub
  2. Kowalczuk Patrycja
  3. Kurzyńska Klaudia
  4. Niemczyk Igor
  5. Powęzka Maciej
  6. Rapa Magdalena
  7. Stepaniuk Marcin
  8. Woźniak Michał
  9. Bielecka Magdalena
  10. Djabin Jakub
  11. Bas Kinga
  12. Domańska Aleksandra
  13. Gorajek Julia
  14. Hawryluk Kamila
  15. Kupiec Aleksandra
  16. Malinowska Julia
  17. Mil Sebastian
  18. Mroczkowska Dominika
  19. Radzis Dominika
  20. Szajwaj Angelika
  21. Martyna Mróz

 

Mali aktorzy:

1. Gałan Wiktoria
2. Janiec Julia
3. Kudaruk Sebastian
4. Łuszczuk Piotr
5. Mil Weronika
6. Ślusarczyk Paweł
7. Węgorek Milena

 

Lechitki:

  1. Antczak Karolina
  2. Bogucka Julia
  3. Bogucka Martyna
  4. Ciesielczuk Aleksandra
  5. Dziewiczkiewicz Jakub
  6. Dubienko Anna
  7. Durakiewicz Anna
  8. Danilczuk Oliwia
  9. Gnieciak Agata
  10. Guluk Albert
  11. Guluk Izabela
  12. Kwiatkowska Kaja
  13. Kamień Wiktoria
  14. Klamer Aleksandra
  15. Kuśmirek Julia
  16. Komendacka Katarzyna
  17. Lipian Patrycja
  18. Lipian Wiktoria
  19. Lebiedowicz Katarzyna
  20. Laskowska Dominika
  21. Michalczewska Anna
  22. Orłowska Dominika
  23. Orłowska Aleksandra
  24. Pirogowicz Martyna
  25. Pasieka Emilka
  26. Patyjewicz Iga
  27. Patyjewicz Weronika
  28. Pudłowska Maja
  29. Pirogowicz Magda
  30. Węgorek Milena
  31. Wojtiuk Weronika
  32. Wiśniewska Oliwia
  33. Zając Izabela
  34. Żołnierczuk Justyna
  35. Sokołowska Ilona
  36. Patyjewicz Weronika
  37. Radzis Dominika
  38. Gorajek Julia

 

Dekoracje:

  1. Laskowski Damian
  2. Madej Angelika
  3. Pietraszek Kaja
  4. Ryczko Karolina
  5. Kostrubiec Oliwia
  6. Pirogowicz Aleksandra
  7. Nowosad Diana

 

Nauczyciele:

  1. Beata Krawczuk
  2. Anna Witowska
  3. Beata Drewnik
  4. Bogusława Hrycaj
  5. Agnieszka Ślażyńska
  6. Joanna Łata
  7. Beata Lichoń-Fabrowska
  8. Agnieszka Mróz
  9. Patrycja Djabin
  10. Marcin Mróz

oraz Leszek Opała.