22 czerwca 2024

Kadr z Twojego życia

Hrubieszów

Reklamy

Kadr z Twojego życia może stać się początkiem niesamowitej historii… Jeżeli przeżyłeś coś wspaniałego, masz coś ciekawego do zaprezentowania, chcesz się podzielić osobistą historią, uhonorować osobę bliską lub znaczącą, pokazać miejsca, które szczególnie utkwiły Ci w pamięci…

Nie czekaj aż Cię odnajdą! Zrób krok i zaprezentuj się w bibliotece.

Reklamy

Zapraszamy!

Reklamy

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie przyjmuje zgłoszenia osób, związanych z Hrubieszowszczyzną, które chcą publicznie zaprezentować swoje pasje, zamiłowania czy talenty albo opowiedzieć o ważnych w ich życiu osobach lub wydarzeniach.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko obecni mieszkańcy okolic Hrubieszowa, ale również ci, którzy mają tutaj swoje korzenie lub w inny sposób, są związani z tym regionem.

Tematyka prezentacji jest nieograniczona. Może to być wystawa materiałów dokumentujących życie wybranej osoby, fotografii z miejsc, które były dla kogoś szczególnie ważne, osobiste wspomnienia lub opowieści o innych, ciekawych ludziach oraz wywiady. Mogą to być także prezentacje własnej twórczości, rękodzieła i innych form artystycznych.

Zgłoszenia można przekazywać na specjalnych formularzach, które są dostępne w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie i na stronie internetowej: www.mbp.hrubieszow.avx.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 696 30 47.

Program pod nazwą „Kadr z twojego życia – zaprezentuj się w bibliotece” jest realizowany przez MBP w Hrubieszowie dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Ma on ułatwić bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń.

Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Regulamin i szczegółowe informacje dostępne w siedzibie MBP ul. 3-go Maja 7 oraz poniżej

Regulamin (doc) »

Formularz zgłoszeniowy (doc) »

Regulamin (pdf) »

Formularz zgłoszeniowy (pdf) »

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie
22-500 Hrubieszów, ul. 3 Maja 7a, tel. 084 696 30 47
e-mail:mbp.hrubieszow@wp.pl

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

***

Źródło: MBP i iaslubelskie.pl