Moja przygoda w muzeum

7 października odbyło się rozstrzygnięcie XXXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „MOJA PRZYGODA W MUZEUM”, organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Okręgowe w Toruniu oraz Muzeum Pałac w Wilanowie. Wśród prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową znalazła się praca Klaudii Koszałko z Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.

Reklamy

Na konkurs zostało nadesłanych 2390 prac z Polski, Słowacji, Słowenii, Chin, Litwy, Białorusi, a ponad dwieście prac zostało zakwalifikowanych na ekspozycję pokonkursową.

Reklamy

Uczniowie z hrubieszowskich szkół brali udział w powiatowych eliminacjach konkursu, z którego prace nagrodzone i wyróżnione zostały wysłane na międzynarodowy konkurs do Torunia.

Wśród prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową znalazła się praca naszej uczennicy Klaudii Koszałko z Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie, której opiekunem plastycznym była Pani Małgorzata Serafin.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Wystawa pokonkursowa czynna od 7 października do 20 listopada br. w Muzeum Okręgowym w Toruniu Ratusz, Rynek Staromiejski 1.

***

Info:
Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie