Myśliwi wspierają hrubieszowski szpital

Koło Łowieckie „Ponowa” Hrubieszów przekazało 6 tysięcy zł dla szpitala w Hrubieszowie, na sprzęt zabezpieczający jednorazowego użytku

Reklamy

 

Koleżanki i Koledzy Myśliwi!

Cały Świat, a także i Polska, przeżywa epidemię koronavirusa ( COVID-19) i jest to choroba zakaźna. Przenosi się głównie przez kontakt z zakażonymi osobami, drogą kropelkową. Przenosi się również gdy człowiek dotknie powierzchni lub przedmiotu na którym znajduje się wirus, a następnie dotknie swoich oczu lub ust. Aby chronić siebie i innych przed zakażeniem – regularnie myj ręce i dezynfekuj je, gdy kaszlesz-zatykaj usta i nos, unikaj bliskich kontaktów z innymi osobami ( zachowaj 1,5 metra odległości), nie wychodź z domu,  gdy nie jest to konieczne.

Wobec rozprzestrzeniania się tej epidemii Zarząd Koła Łowieckiego Nr 45 „Ponowa” Hrubieszów Uchwałą Nr 3/2020 z dnia 06/04/2020 r. przekazał kwotę 6 000 zł  dla Samodzielnego Publicznego ZOZ w Hrubieszowie na sprzęt zabezpieczający jednorazowego użytku – typu maseczki i rękawiczki dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Nasze Koło Łowieckie od wielu lat udziela się społecznie w wielu dziedzinach życia społecznego.

Niech ta cegiełka przyczyni się do jak najszybszego zakończenia tragedii która nas opanowała.

 

Zarząd i Myśliwi

Koła Łowieckiego  Nr 45 „Ponowa” Hrubieszów