Taekwon-do zaprasza!

Informujemy wszystkich uczestników sekcji „Sokół” Hrubieszów, że spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 26.09.2011r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Żeromskiego 29) w Hrubieszowie.

Reklamy

Jednocześnie zawiadamiany wszystkich zainteresowanych ćwiczeniami taekwon-do, że tego dnia odbędą się zapisy na sezon 2011/2012. Zapraszamy dzieci od lat 5 oraz młodzież i dorosłych.

Reklamy

Trener Andrzej Pyszniak 3. dan

Treningi Taekwon-do rozpoczął w 1981 roku wraz z Andrzejem Rogalem. Kolejnym instruktorem Andrzeja Pyszniaka był Andrzej Puchniarski 2. dan, człowiek, który kierował Komisją Stylową Taekwon-do przy Polskim Związku Karate. Pod jego czujnym okiem szlifowana była technika oraz taktyka walki sportowej.

W 1993 roku wyjechał wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuował swoją przygodę z Taekwon-do. Regularne treningi i zaangażowanie spowodowały, iż otrzymał promocję na stopień mistrzowski czarny pas 1.dan nadany mu przez Prezydenta WTF Kukkiwon z siedzibą w Seulu. Jego trenerem w USA był pięciokrotny mistrz świata Koreańczyk Seok Bong Kim 7.dan.

W 2004 roku wrócił do kraju i wraz z rodziną zamieszkał w Hrubieszowie. To właśnie w tym mieście powołał do życia sekcję Taekwon-do Sokół Hrubieszów i szkoli przede wszystkim dzieci, jak również młodzież i dorosłych.

W 2009 roku rozpoczął współpracę z Polską Federacją Taekwon-do www.taekwondo.dw.pl, która zaowocowała przyznaniem stopnia nadanego 3.dan.

Więcej informacji na
www.andrzejpyszniak.com

***

Opracował – mak