19 kwietnia 2024

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2009

Hrubieszów Studenckie Forum Business Centre Club ma przyjemność zaprosić do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2009.

Jest to projekt stworzony specjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki temu konkursowi uczą się oni przedsiębiorczości od strony, której nie mieli okazji jeszcze poznać – jak wykorzystać teorię w praktyce.

NZP oparte zostały na metodzie „case study”. Umożliwi to maksymalne przybliżenie warunków konkursowych do rzeczywistych realiów rynkowych. Chcemy, aby uczniowie, rozwiązując problemy, z którymi spotykają się polscy przedsiębiorcy, zobaczyli, w jaki sposób zarządza się firmą. Sprawdzi to ich predyspozycje biznesowe, a także pobudzi kreatywność i ciekawość.

Całość konkursu składa się z trzech etapów: internetowego, finału wojewódzkiego i finału ogólnopolskiego.

Projekt, pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubelskiego, rektorów lubelskich uczelni a także Posła Zaleskiego, trwa od początku marca, a finał wojewódzki połączony z II etapem odbędzie się 27 marca 2009 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę i pod opieka nauczyciela zarejestrować się do 15 marca na stronie konkursu www.najlepsze-zajecia.pl a następnie rozwiązać zadania typu „case study”. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody i finał w Warszawie.

ZAPRASZAMY !!!

Hrubieszow LubieHrubie 2009