Nasi na piłkarskim EURO 2008

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej rozdzielił bilety na Mistrzostwa Europy 2008, które odbędą się w czerwcu na boiskach austriackich i szwajcarskich. Z naszego powiatu szczęście w losowaniu mieli Jan Buczak z Unii Hrubieszów i Janusz Wójcicki b. trener Kryształu Werbkowice.

Reklamy

ZOZPN miał do dyspozycji 33 wejściówki, 15 sztuk rozlosowano wśród działaczy i tutaj miał szczęście Janusz Wójcicki, który jest obecnie członkiem Rady Trenerów i Wydziału Szkolenia tego związku. Osiem sztuk rozlosowano dla klubów z Zamojskiej Klasy Okręgowej i tutaj szczęście uśmiechnęło się do znanego działacza MKS „Unia” w Hrubieszowie, byłego świetnego kolarza Jana Buczaka. Sześć wejściówek było do wzięcia w klasie „A” i cztery w klasie „B” – niestety nikt nie wylosował z naszych klubów.

Bilety nie będą za darmo, wszyscy będą musieli zapłacić od 191 do 467 zł.

Gratulujemy szczęśliwcom, jednocześnie LubieHrubie liczy na szeroki komentarz, zdjęcia, itp. po powrocie, który byśmy zaprezentowali na naszej stronie, tak jak to było w przypadku wyjazdu na Mistrzostwa Świata p. Leszka Kamińskiego.

Ciekawe czy ktoś z kibiców z Hrubieszowa lub naszego powiatu wylosował bilet w ogólnopolskim losowaniu, czekamy na informacje.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Buczak Jan jeszcze jako czołowy kolarz Lubelszczyzny i zawodów międzynarodowych.