Nowy spot reklamowy AAW BRUNO

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

(…) Przed rozpoczęciem zdjęć, usiedliśmy w pięciu i urządziliśmy burzę mózgów, każdy opowiadał o swoich pomysłach na sceny, ujęcia itp. wszystko nagrywając. Potem słuchaliśmy i ułożyliśmy cały plan…

Inspiracją dla czołówki filmowo – fotograficznej były jedne z najlepszych filmów akcji ostatniego roku. Szybka i dynamiczna akcja oraz różnorodność scen to główne cechy klipu. (…) Przed rozpoczęciem zdjęć, usiedliśmy w pięciu i urządziliśmy burzę mózgów, każdy opowiadał o swoich pomysłach na sceny, ujęcia itp. wszystko nagrywając. Potem słuchaliśmy i ułożyliśmy cały plan… – tak opowiada Tomek Brudnowski, który nagrywał większość scen.

Montaż trwał kilka ładnych długich dni, spędzonych przed monitorem, ale nie żałujemy, bo było warto. Celem tego filmu było zareklamowanie naszych usług oraz wykazanie się naszymi możliwościami, więc chcieliśmy stworzyć coś niepowtarzalnego, wyjątkowego – coś, czego do tej pory u nas nie było.

***

Agencja Artystyczno – Weselna BRUNO z Hrubieszowa zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez (wesela, zabawy, studniówki, bale itp.)

Oferujemy naszym klientom: zespoły muzyczne, filmowanie, fotografię, dekoracje sal, kościołów, samochodów. Ponadto w naszym sklepie przy ulicy Górnej 31 (Glinki) można zaopatrzyć się w zaproszenia na wszelakie uroczystości, a także zakupić dodatki na każdą okazję – od komunii po śluby, urodziny itp.

Spot reklamowy AAW BRUNO

Hrubieszow LubieHrubie 2009