Ograniczenia cię męczą? Postaw na internet bez limitu

Dostęp do internetu jest obecnie tak powszechny, że trudno wyobrazić sobie inny sposób komunikacji czy sprawdzania wiadomości. Sieć daje wiele możliwości, jednak żeby w pełni wykorzystać jej potencjał, warto mieć łącze internetowe, które pozwala na dowolne wykorzystanie zasobów internetowych. Okazuje się, że stałe łącze nie musi oznaczać ograniczeń limitu danych czy wiązania się umową na określony czas – zamawiasz raz i korzystasz tyle, ile chcesz. To właśnie internet bez limitu, czyli swoboda i wolność w korzystaniu z zasobów sieci.

Reklamy

 

Internet bez limitu – na czym to polega?

 

Każdy z nas doskonale zna sytuację, gdy pakiet internetowy w telefonie nagle się wyczerpuje, a dalsze korzystanie z sieci staje się niemożliwe przez bardzo wolny transfer. Nawet najszybsze mobilne połączenie LTE nie pomoże, gdy osiągnięty został limit odbierania i wysyłania danych. Niestety uniemożliwia to swobodne korzystanie z internetu, efektywną pracę czy czystą rozrywkę. Internet bez limitu nie ma podobnych ograniczeń, nie wyczerpie się niezależnie od tego, ile danych pobierzesz, daje więc ogromny komfort pracy.

 

W praktyce stałe łącze oznacza brak limitów danych, które charakteryzują rozwiązania mobilne. Fakt, że łącze internetowe powiązane jest z jednym, stacjonarnym urządzeniem może odbierać nieco komfortu, jednak i na to istnieją rozwiązania. Dostawcy usług internetowych oferują swoim klientom urządzenia, obsługujące technologię WLAN, czyli popularne WiFi. Dzięki temu w obrębie zasięgu sieci, z internetu mogą korzystać wszyscy, którzy się pod nią podłączą niezależnie od tego, czy zrobią to za pomocą smartfona czy laptopa.

 

Internet bez limitu i bez ograniczeń czasowych

 

Internet bez limitu danych to jednak nie wszystko, co oferują usługodawcy, którzy coraz bardziej cenią sobie swobodę i wolność. Dostawca internetu bez zobowiązań UPC proponuje rozwiązanie niezwykle ciekawe: stałe łącze z wieloma atrakcyjnymi dodatkami i telewizją, a to wszystko bez konieczności związania się umową na określony czas. Nie ma zatem problemu na przykład w momencie przeprowadzki, gdy zachodzi potrzeba rozwiązania umowy, jak również znika konieczność jej przedłużania w przypadku chęci dalszego korzystania z usługi.

 

W ramach pakietów bez zobowiązań UPC oferuje:

 

  •         łącze internetowe w prędkościach 120 Mb/s oraz 500 Mb/s,
  •         152 lub 107 kanałów telewizyjnych,
  •         dostęp do telewizji mobilnej Horizon Go,
  •         dostęp do pakietu Mega Sport, w ramach którego możliwe jest śledzenie rozgrywek sportowych na żywo (w opcji 500 Mb/s oraz w jednej z opcji 120 Mb/s),
  •         dekoder Horizon z nagrywarką lub bez nagrywarki (w przypadku jednej z opcji  z prędkością 120 Mb/s).

 

Dodatkowo, do każdej z opcji istnieje możliwość dokupienia dostępu do platformy internetowej HBO GO z serialami i kinowymi hitami czy pakietów filmowych. Daje to ogromną dowolność w komponowaniu własnej oferty i dopasowaniu jej dokładnie do własnych potrzeb, a to wszystko bez limitów pobierania danych i bez czasowych zobowiązań.

W dobie coraz większej powszechności internetu warto korzystać z możliwości, które zapewniają swobodę i komfort, by jak najbardziej cieszyć się z udogodnień XXI wieku, nie martwiąc się limitami i zobowiązaniami.

 

 

fot. mat. sponsora