Ostatnie głosy na Kryłów

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować w ogólnopolskim plebiscycie na najlepszy produkt turystyczny. Jednym z kandydatów do tego tytułu są, odbywające się m.in. w gminie Mircze, Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa.

Reklamy

Głosowanie internautów trwa do 17 października na turystycznym portalu internetowym „otoWakacje.pl” z Grupy Allegro. Zwycięski produkt otrzyma specjalny certyfikat i nagrodę w postaci kampanii promocyjnej o wartości 50 tysięcy złotych w serwisach Grupy Allegro.

Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa, które w gminie Mircze są organizowane w Kryłowie, zostały do tego konkursu nominowane przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, która przyznała im nagrodę w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2011 roku”.

Dzięki temu cykl imprez na granicy polsko-ukraińskiej ma teraz szansę na Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w „Konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2011”. POT co roku wyróżnia najlepiej przygotowane produkty turystyczne, tworzone w oparciu o atrakcje kulturowe, przyrodnicze, sportowe i biznesowe.

Spośród internatów, którzy podczas głosowania na www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl, prześlą najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru, zostanie wyłonionych 12 laureatów. Do wygrania są m.in.: aparaty fotograficzne, zestawy przewodników weekendowych po Polsce, ipody i plecaki.

***

Źródło: www.ias24.eu