Podnieś swoje kwalifikacje! Kurs „Kelner – Barman – Kelner od win”

Jak zostać sommelierem? Jakie wina podać do mięsa, a jakie do deseru? Z której strony ułożyć np. widelec? Co to jest serwis synchroniczny? Między innymi na te pytania znajdziesz odpowiedzi podczas kursu „Kelner – Barman – Kelner od win”.

Reklamy

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych umiejętności zapraszamy do udziału w kursie kwalifikacyjnym, który zostanie zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Zajęcia poprowadzi  założyciel  znanej w całym kraju  Akademii Kelnerskiej – p. Grzegorz Górnik. W ciągu czterech dni (dwa weekendy) uczestnicy będą mieli okazję zdobyć  wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną m.in.: z zakresu obsługi konsumenta.

Koszt szkolenia 250 zł od osoby.

Kurs zakończy się egzaminem w formie testu, który  umożliwi uczestnikowi otrzymanie certyfikatu w języku polskim i angielskim. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela p. Joanna Janicka – nauczyciel przedmiotów gastronomicznych w Zespole Szkół nr  1 w Hrubieszowie, ul. Zamojska 18 A ( sala 205, budynek B).

Termin kursu zostanie ustalony po dokonaniu naboru ( minimum 25 osób).                                    Serdecznie zapraszamy!

 

Joanna Janicka / Daniel Buchowiecki