17 czerwca 2024

Potykacze kredowe trendem 2021 roku – poznaj ofertę Blackdecor

Jeśli szukasz nowych, bardziej efektywnych, niż dotychczas sposobów na reklamę, zastanów się nad zakupem potykacza kredowego. To trend 2021 roku, który z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach. Pozwala on na nieco inne, niż zwykle zaprezentowanie oferty, zwłaszcza w przypadku sklepów, lokali gastronomicznych oraz punktów usługowych.

Reklamy

Poinformuj o promocji za pomocą potykacza kredowego

Dzięki możliwościom, jakie dają nowoczesne markery kredowe, na potykaczach można kaligrafować najbardziej wytworne litery i przekazywać długie komunikaty, bez ryzyka, że będą nieczytelne. To prawdziwa gratka dla osób na bieżąco aktualizujących promocje.

Zadaniem potykacza kredowego jest informowanie o aktualnościach dotyczących oferty w danym miejscu. Dzięki wysokiej jakości powierzchni nie musisz obawiać się o to, że z czasem stanie się ona nieestetycznie szara. Używaj do pisania naszych bezpyłowych pisaków kredowych i przekonaj się, że na tablicach także można pisać ładnie i estetycznie.

Reklamy

Innowacyjne potykacze kredowe w sklepie blackdecor.pl

W sklepie blackdecor.pl, są dostępne potykacze kredowe w kilku wielkościach, kolorach obramowań oraz z dodatkową przestrzenią do pisania. Świadczy to o niespotykanej kreatywności twórców oraz o tym, że z pewnością znajdziesz u nas coś, co idealnie wpasuje się w wystrój Twojego lokalu.

Oprócz funkcjonalności, uwagę zwraca także jakość wykonania potykaczy kredowych. Każdy z nich jest solidnie wykonany, a minimalistyczne ramy pozwalają na dopasowanie go do niemal każdego wnętrza lub ogródka kawiarnianego. Możesz także użyć potykacza jako pierwszej tablicy do rysowania dla Twojej pociechy. Z pewnością będzie ona zachwycona możliwością tworzenia swoich pierwszych malunków.

Reklamy

Minimalistyczne, solidne potykacze kredowe

Potykacze kredowe kojarzą się nie tylko z barami mlecznymi i ogródkami piwnymi, ale także z całym klimatem retro. Dzięki minimalistycznemu stylowi, w którym zostały wykonane, dostępne w naszym sklepie potykacze, można dopasować do wnętrza urządzonego zarówno w klasycznym stylu, jak i bardzo nowoczesnym.

Warto wspomnieć, że nasze potykacze są doskonale wyważone, co ma szczególne znaczenie, jeśli stoją one na zewnątrz lub w momencie, kiedy używane są w domu, przez małe dzieci. Dodatkowym atutem naszych potykaczy jest możliwość pisania lub rysowania na całkiem dużej powierzchni. Użyj do pisania lub rysowania naszych markerów kredowych i przekonaj się, jak przyjemne może być pisanie po tablicy, jeśli używasz do tego nowoczesnych markerów kredowych.

Więcej tablic kredowych na BlackDecor.pl

(tekst i fot. mat. partnera)