14 czerwca 2024

Spotkanie z kosmetyczką – Dzień Kobiet w SOSW

Realizując założenia szkolnego programu doradztwa zawodowego i świętując Dzień Kobiet dziewczęta – uczennice gimnazjum, szkoły zawodowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie uczestniczyły w warsztatach Zdrowie i uroda kobiety.

Reklamy

 

Zajęcia prowadzone były przez panią Elizę Romańską, trenera zawodu z Centrum Szkoleniowego Metamorfoza. W trakcie spotkania pani Eliza poruszyła temat prawidłowego odżywiania, konieczność stałego dbania o siebie, wybierania dobrych kosmetyków, dobranych odpowiednio do wieku. Opowiadała o swojej pracy, o możliwościach nauki oraz doskonalenia swoich umiejętności w czasie różnorodnych kursów i warsztatów. 

W spotkaniu uczestniczyła również pani Magda Białek, studentka II roku kosmetologii Akademii Krakowskiej, która opowiedziała o studiach, przedmiotach oraz możliwościach specjalizacji. Pani Eliza przygotowała dziewczętom niespodziankę i pokazała jak można pięknie ozdabiać paznokcie, wszystkim uczestniczkom spotkania wykonała artystyczne ozdoby na paznokciach. Życzenia i słodkości od pana Dyrektora jeszcze bardziej umiliły to „babskie” spotkanie.

Reklamy

Serdecznie dziękujemy pani Elizie Romańskiej za przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

 

Zdjęcia:

Reklamy

http://pzpswhrubieszow.pl/galeria/zdjecia/39534/warsztaty_zdrowie_i_uroda_kobiety_