Supermarket Carrefour Express w Hrubieszowie

Carrefour Polska otworzył w Hrubieszowie przy ul. Kolejowej nowy supermarket Carrefour Express. Jest to sklep powstały z przekształcenia dotychczas istniejącego supermarketu Albert.

Reklamy

Otwarcie supermarketów z logo Carrefour Express to wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów Carrefour na polskim rynku oraz przekształcania dotychczasowych placówek handlowych grupy Ahold w sklepy z logo Carrefour Express. Projekt rebrandingu supermarketów na Carrefour Express bazuje na wykorzystaniu ogromnego doświadczenia, jakie posiada Grupa Carrefour oraz pozytywnego wizerunku samej marki. Rebranding wiąże się również ze zmianą wizualizacji sklepów – wymianą regałów, wprowadzeniem logotypu Carrefour i ciepłej kolorystyki wnętrz, w celu ułatwienia oraz uprzyjemnienia zakupów klientom.

Dla klienta zmiana logo i formatu sklepu oznacza przede wszystkim większy wybór towarów, rozszerzenie oferty produktów świeżych. To także wzbogacenie oferty dotychczasowej o produkty Carrefour.

W supermarkecie Carrefour klienci mogą kupić artykuły opatrzone marką Carrefour, czyli produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach, a także towary o najniższych cenach sprzedaży, oznaczone symbolem „Nr 1”. Supermarket oferuje także szeroką gamę produktów markowych w atrakcyjnych cenach oraz produkty lokalnych wytwórców, między innymi piekarni „Kozyra” czy spółdzielni mleczarskiej „Biomlek Chełm”.

Powierzchnia całkowita sklepu wynosi ok. 1000 m2, a powierzchnia sprzedaży to 764 m2. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 41 osób, w tym 1 niepełnosprawna. Do dyspozycji klientów jest 5 kas, co gwarantuje szybką i sprawną obsługę. W sklepie można korzystać również z usług dodatkowych – takich jak np. płatność rachunków w kasie czy doładowanie konta telefonu. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21, a w niedziele od 9-19.

***

Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od 10 lat Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1997 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 345 sklepów w tym 76 hipermarketów i 269 supermarketów oraz 39 stacji benzynowych. Zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 455 tys. pracowników i ma ponad 14 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

info
Carrefour Polska