Uczniowie Staszica stypendystami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

Ogłoszone zostały wyniki projektu „Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych”. Marszałek Województwa Lubelskiego przyznał stypendia uczniom Gimnazjum i Liceum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

Reklamy

Z radością informujemy, że ogłoszone zostały wyniki projektu „Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Marszałek Województwa Lubelskiego przyznał stypendia następującym uczniom Gimnazjum i Liceum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie:

Reklamy

Aleksandra Bachusz, Wioleta Matysiak, Kaja Kwiatkowska, Oktawian Kopczyński, Amadeusz Raczyński.

Wymienieni uczniowie to finaliści i laureaci ogólnopolskich konkursów i olimpiad przedmiotowych. Wszyscy wyróżnieni od lat pracują nad swoją wiedzą, odnosząc sukcesywnie bardzo dobre rezultaty, za które byli już wielokrotnie nagradzani. Przyznane stypendium jest potwierdzeniem faktu, jak wysoce doceniany jest wysiłek młodzieży wkładany w kształtowanie nie tylko własnego rozwoju, ale także przyszłości naszego kraju.

Wręczenie stypendiów nastąpi 22.06.2012 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o godz. 11.30. W uroczystości udział wezmą nagrodzeni uczniowie wraz z  Dyrektorem szkoły.

Gratulujemy stypendystom i życzymy dalszych sukcesów.