15 lipca 2024

Wyjazd z przyjaciółmi, impreza firmowa? Zaplanuj je w Zatorze!

Organizacja wyjazdu grupowego, czy to dla znajomych, przyjaciół, imprezy okolicznościowej czy eventu firmowego (https://westerncamp.pl/dla-firm/) to zawsze sporo logistycznej gimnastyki. Od wyboru celu wyjazdu, przez noclegi, program pozwalający zrealizować wszystkie pomysły, po wyżywienie i dojazd – wszystko to trzeba zgrać ze sobą. Uczestnicy chcą się zwykle dobrze bawić, więc wybór właściwego kierunku to podstawa. Świetną bazą dla tego typu wyjazdów jest małopolski Zator, który oferuje niezliczone możliwości aktywnego spędzania czasu oraz dobrej zabawy w mniejszej i nieco większej odległości.

Reklamy

Zator – idealna baza dla miłośników aktywności

Zator leży mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Krakowem i Katowicami. Jednocześnie położony jest między Beskidami a Jurą Krakowsko-Częstochowską, przy skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych. Sprawia to, że łatwo z niego dojechać w niemal każdy rejon Małopolski. Kraków oddalony jest zaledwie o godzinę drogi, podobna jest odległość od Wieliczki, Jury czy Beskidu Żywieckiego. Jeszcze bliżej wznoszą się grzbiety Beskidu Małego, idealnego do urządzania krótszych i dłuższych wycieczek pieszych.

Także w najbliższej okolicy jest co robić. Drezyny rowerowe w niedalekiej Alwerni, malownicze parki krajobrazowe ze ścieżkami przyrodniczymi i szlakami pieszymi oraz rowerowymi, średniowieczne zamki. Już z atrakcji znajdujących się w zasięgu 20-30 km od Zatora można ułożyć atrakcyjny program, który pozwoli połączyć aktywność na świeżym powietrzu z poznawaniem regionu. A gdzie w tym miejsce na zabawę? Oczywiście w samym Zatorze, którego znakiem rozpoznawczym jest Energylandia.

Reklamy

Energylandia – zabawa dla każdego

Kto nie lubi dobrej zabawy? To oczywiście pytanie retoryczne, bo podczas wyjazdu w gronie znajomych czy też eventu firmowego ta forma spędzania czasu jest wyjątkowo pożądana. A w Zatorze jest na to miejsce i możliwości. Energylandia z ponad 130 atrakcjami dla różnych grup wiekowych, zróżnicowanymi krainami oraz sławą Parku Roller Coasterów Nr 1 w Europie to strzał w dziesiątkę. Tu czas płynie inaczej, a liczba atrakcji sprawia, że każdy może bawić się we własnym tempie i zgodnie ze swoimi preferencjami, niezależnie czy lubi adrenalinę, czy raczej spokojny odpoczynek. Latem, gdy temperatury rosną, można korzystać także z Water Parku, największego w Polsce odkrytego parku wodnego.

Podczas wyjazdu grupowego równie ważne co program i atrakcje jest zakwaterowanie. Niewłaściwy wybór może zniszczyć najlepiej przygotowany event. Jeśli chodzi o noclegi Energylandia jest na uprzywilejowanej pozycji. Nieopodal znajduje się utrzymany w stylu Dzikiego Zachodu kompleks Western Camp, który świetnie sprawdza się zarówno przy noclegach rodzinnych, jak i grupowych. Noclegi w Domkach Szeryfa, Houseboatach, Indiańskich Tipi czy Kowbojskich Wozach to atrakcja sama w sobie. Obiekt dysponuje też zapleczem gastronomicznym, boiskami, terenami rekreacyjnymi, strefą relaksu, basenem, miejscami ogniskowymi. Ma ogromne doświadczenie w organizacji pobytów grupowych i wyjazdów firmowych, a ich uczestnikom oferuje możliwość przygotowania i przeprowadzenia zajęć, gier, zabaw integracyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy otrzymuje tu sprofilowany program, w którym można ująć np. wieczorek tematyczny, imprezę z muzyką czy zajęcia integracyjne. A do bram Energylandii jest stąd zaledwie kilkanaście minut pieszo.

Reklamy

tekst i fot. mat. partnera