Z księdzem na Gibraltar. Dzień 17: Vamos, vamos, ale, ale! (nie)pełny licznik wpłat w fundacji brawowy.pl. Dzień 18: Deszcze niespokojne i szprycha

Zdecydowanie dzień jest za krótki a Hiszpania zbyt piękna.

Reklamy

Dzień 17

Dystans: 150 km

Reklamy

Zdecydowanie dzień jest za krótki a Hiszpania zbyt piękna. Co do pierwszego to stwierdzam to po spotkaniu z miejscową policją, która ok 22.00 grzecznie poprosiła bym zjechał z drogi N-1 (chwilę wcześniej zaszło słońce). Grzecznie odpowiedziałem na ich prośbę i nocuje, gdzie nocuję (ostatnie zdjęcia).

Więcej: https://rowerowedobro.pl/?p=617 FOTO

 

***

Co prawda licznik celu na stronie przekroczył 10 000 zł i 100% potrzeb, to realnie inaczej to wygląda. Nadal prosimy o wpłaty na to konto. Kwota 10 tys była wpisana symbolicznie, realnie potrzeby wynoszą kilka razy więcej.

Więcej: https://rowerowedobro.pl/?p=623

 

***

Dzień 18

Dystans: 165 km

Mam poczucie, że dziś można było wycisnąć duuużo więcej. Ja zrobiłem, co mogłem.

Zaczęło się od zimnego poranka, tylko 12 stopni. Brrrr! No i od odkrycia, że po wczorajszych wertepach pękła szprycha. A że zapomniałem wziąć zapasowe, to czekała mnie wizyta w Burgos. Po 300 m podjazdu moim oczom ukazała się potężna burzowa chmura. A do celu miałem 20 km.

Więcej: https://rowerowedobro.pl/?p=629 FOTO

 

źródło:  rowerowedobro.pl 

Zobacz też:

Rowerem na Gibraltar. Ksiądz z Hrubieszowa przejedzie 4300 km dla Zuzi 

Zapraszamy na mszę rozpoczynająca wyprawę na Gibraltar dla chorej Zuzi 

Hrubieszów: Ksiądz Witek wyruszył w rowerową podróż na Gibraltar 

W drodze na Gibraltar. Nowy sposób wpłat dla Zuzi

Z księdzem na Gibraltar. Dzień 4: Praga, jajecznica i Dobry Bóg. Dzień 5: Niemcy, deszcz i muszla – symbol szlaku św. Jakuba 

Z księdzem na Gibraltar: Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Francja. 

Z księdzem na Gibraltar. Dzień 10: Awaria, głód i trud. Dzień 11: Gdy organizm mówi: chcę odpocząć. Dzień 12: Wiatr czas zawiewa. 

Z księdzem na Gibraltar. Dzień 13: Telewizja, licytacje i słonie. Kilka słów o rodzinie Zuzi. Dzień 14: „Walczący z drzewami” 

Z księdzem na Gibraltar. Dzień 15: Tydzień trzeci. Bo ludzie są dobrzy. Dzień 16: Gdy nie możesz zahamować