Zapraszamy na zajęcia do HDK

Od 1 października 2018 Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty, zajęcia wokalne, koła plastyczne i teatralne.

Reklamy

 

HRUBIESZOWSKI DOM KULTURY

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ 2018/2019

 

PONIEDZIAŁEK

świetlica   –  „Dziupla Artystyczna”

14:00 – 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak / Katarzyna Partyka

„Wełną malowane” –zajęcia dla seniorów

14:00 – 17:00

sala 19

Joanna Błaszczak

Klub Literacki

16:00 – 20:00

sala 9

Maria Marut

Teatr Piosenki Młyn

19:00

 sala 8

Andrzej Marut


WTOREK

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna”

14:00 – 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak / Katarzyna Partyka

Klub Złotego Wieku

14:00

sala 9

Jolanta Głowacz

Dziecięca Grupa Rytmiczno– Baletowa „ETOLE”

16:00 

sala 10

Sylwia Hrycuniak

„Warsztatoto stare nowe”-odnawianie i stylizacja mebli

16:00 – 18:00

pracownia

Katarzyna Partyka

Koło plastyczne dla dzieci gr. I (5-7 lat)

16:00 

sala 19

Andrzej Marut

Dziecięca Grupa Rytmiczno-Baletowa „REVELE”

17:00 

sala 10

Sylwia Hrycuniak

Pruderia

19:00 – 21:00

sala 8

Jolanta Głowacz

 

ŚRODA

 

 

 

 

Młodzieżowy Klub Fantastyki

14:30 – 18:30

sala 8

Joanna Błaszczak

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna”

14:00 – 18:00 

sala 14

Joanna Błaszczak / Katarzyna Partyka

Pracownia Tkacka- warsztaty

15:00 – 17:00

sala 9

Katarzyna Partyka

Dziecięca Grupa Teatralna (6-9 lat)

„Fucha dla malucha”

15:00 

sala 27

Jolanta Głowacz

Indywidualne zajęcia wokalne

14:15

sala 23

Krzysztof Gumiela

Soliści ZPiTZH

15:00 

sala 10

Krzysztof Gumiela

Koło plastyczne dla dzieci gr.II (8-15 lat)

16:30 

sala 19

Andrzej Marut

ZPiTZH gr. III – zajęcia wokalne

16:30 

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH gr. III – zajęcia taneczne

17:00 

Sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

 

CZWARTEK

Teatralna Grupa Integracyjna ,,Niepokonani”

13:00 – 16:00

sala 8

Joanna Błaszczak

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna”

14:00 – 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak / Katarzyna Partyka

Indywidualne zajęcia wokalne – soliściZPiTZH

15:30

sala 23

Krzysztof Gumiela

Klub Literacki Ziemi Hrubieszowskiej

16:00

sala 9

Maria Marut

Akwarelki – plastyczna grupa młodsza

16:00 

sala 19

Ewa Watras

„Warsztatoto stare nowe”-odnawianie i stylizacja mebli

16:00 – 18:00

pracownia

Katarzyna Partyka

ZUMBA KIDS (8-12 lat)

15:30 

sala 27

Jolanta Głowacz

ZPiTZH gr. II – zajęcia wokalne

16:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH – gr. II – zajęcia taneczne

17:00 

sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

ZPiTZH – gr. I – zajęcia taneczne i wokalne

18:00 

sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

Teatr Piosenki Młyn

19:00 

sala 8

Andrzej Marut

 

PIĄTEK

Świetlica ,, Dziupla Artystyczna „

14:00 – 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak / Katarzyna Partyka

Hrubieszowski Klub Fantastyki

14:30

sala 8

Joanna Błaszczak

Indywidualne zajęcia wokalne – soliściZPiTZH

14:15

sala 10

Krzysztof Gumiela

Zajęcia wokalne – soliściZPiTZH

15:00

sala 10

Krzysztof Gumiela

Teatr żywego planu „Arlekino”

16:00

sala 19

Ewa Watras

ZPiTZH – gr.IV – zajęcia wokalne

16:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH- gr.IV – zajęcia taneczne

17:00

sala 10

Sylwia Hrycuniak/ Krzysztof Gumiela

ZPiTZH- gr. I – zajęcia taneczne

18:00

sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

 

SOBOTA

Kapela Ludowa ZPiTZH(2 razy w miesiącu)

10:00

sala 10

Krzysztof Gumiela

 

NIEDZIELA

Kolekcjonerskie Targi Sztuki (III niedziela miesiąca)

10:00

hol

Barbara Smal

 

źródło: HDK

 

Możliwe zmiany godzin i dni  po rozpoczęciu zajęć.