18 lipca 2024

Kradzionym „maluchem” na imprezę

Ryccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do garażu i skradł samochód. Policjanci ustalili, że sprawcą może być 45-latek, który obecnie mieszka na terenie gminy Ryki. Podejrzenia okazały się słuszne. 45-latek pojechał do rodziny najprawdopodobniej na imprezę, ponieważ gdy wracał autem miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci z ryckiej komendy otrzymali informację, że na terenie gminy Niemce, woj. lubelskie doszło do kradzieży z włamaniem do garażu. Łupem sprawcy padł samochód osobowy m-ki Fiat 126p. Pokrzywdzony ocenił straty na kwotę 1500 złotych.

Policjanci ustalili, że sprawcą może być 45-latek, który obecnie mieszka na terenie gminy Ryki. Mężczyzna w przeszłości karany był już za podobne przestępstwa. Pod wskazany adres natychmiast udali sie ryccy kryminalni. Zauważyli oni skradziony pojazd, którym poruszał sie znany im 45-latek. Okazało się, że jest on pod wpływem alkoholu, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklamy

Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. 45-latek odpowie teraz za kradzież z włamaniem oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin

Reklamy