19 czerwca 2024

Rozstrzygnięcie konkursu na dzielnicowego

Hrubieszów Najlepszym dzielnicowym w KPP w Hrubieszowie został st. asp. Krzysztof Jańczuk z Posterunku Policji w Trzeszczanach, który obsługuje rejon gm. Uchanie, drugie miejsce zajął mł. asp. Dariusz Spadło z Rewiru Dzielnicowych KPP w Hrubieszowie obsługujący teren gm. Horodło, natomiast miejsce trzecie przypadło asp. szt. Mariuszowi Pietnowskiemu z Posterunku Policji w Trzeszczanach, który obsługuje rejon gm. Trzeszczany.

Reklamy

***

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego dzielnicowego w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie

Reklamy

W Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie w dniu 16 grudnia 2009 r. zakończony został konkurs na najlepszego dzielnicowego, którego celem było przybliżenie mieszkańcom powiatu hrubieszowskiego sylwetek dzielnicowych.

Konkurs składał się z trzech etapów:
– internetowego głosowania przez mieszkańców powiatu hrubieszowskiego,
– pisemnego testu wiedzy teoretycznej,
– praktycznego sprawdzenia wiedzy z zakresu przeprowadzania interwencji.

Reklamy

Dzielnicowi jak i rejony przez nich obsługiwane przedstawione były na stronie internetowej www.LubieHrubie.pl (http://www.lubiehrubie.pl/). Osoby zainteresowane konkursem mogły oddać swój głos na wybranego dzielnicowego w okresie od 16 listopada do 15 grudnia 2009 r. Natomiast część konkursu polegającą na sprawdzeniu wiedzy zawodowej dzielnicowych przeprowadziła i oceniła komisja, której przewodniczącym był I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Adam Gronkiewicz.

Najlepszym dzielnicowym w KPP w Hrubieszowie został st. asp. Krzysztof Jańczuk z Posterunku Policji w Trzeszczanach, który obsługuje rejon gm. Uchanie, drugie miejsce zajął mł. asp. Dariusz Spadło z Rewiru Dzielnicowych KPP w Hrubieszowie obsługujący teren gm. Horodło, natomiast miejsce trzecie przypadło asp. szt. Mariuszowi Pietnowskiemu z Posterunku Policji w Trzeszczanach, który obsługuje rejon gm. Trzeszczany. Trzej najlepsi dzielnicowi otrzymają nagrody Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na wybranego przez siebie dzielnicowego. Niewątpliwie Państwa głosy wpłynął mobilizująco i zachęcą do dalszej aktywnej pracy dzielnicowych z KPP w Hrubieszowie.

Wyk. R. O.
Oficer Prasowy KPP w Hrubieszowie
w/z asp. Jarosław Karkuszewski

_________________________________________________

Hrubieszów

Hrubieszów

Hrubieszów

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009