13 lipca 2024

Uczciwy znalazca oddał kartę i 3 tys.

O szczęściu może mówić kobieta, która korzystając z wpłatomatu zostawiła tam swoją kartę. Okazało się też, że w wyniku awarii urządzenia, blisko 3 tys. zł. nie zostało pobrane. Leżącą w szufladzie maszyny gotówkę oraz kartę znalazł korzystający z wpłatomatu mężczyzna. O zdarzeniu powiadomił on pracowników banku.

Reklamy

 

Do świdnickiej komendy  zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o utracie gotówki. Do tego zdarzenia miało dojść w poniedziałek podczas wpłacania na konto pieniędzy za pomocą wpłatomatu. Z relacji zgłaszającej wynikało, że urządzenie przyjęło kwotę 2900zł. Chwilę później  ukazał się komunikat o awarii.

Kobieta dopiero po przyjściu do domu zorientowała się, że jej karta została w urządzeniu. Następnego dnia, gdy zgłosiła się na Policję, chwilę po złożeniu zawiadomienia, z pokrzywdzoną skontaktował się pracownik banku. Poinformował kobietę, że   do ich placówki zgłosił się  mężczyzna, który znalazł jej pieniądze oraz kartę. Jeszcze tego samego dnia osoby te spotkały się i „zguba” szczęśliwie wróciła do właścicielki.

Reklamy

 

 

źródło: KWP Lublin