Real zdobywcą Pucharu Burmistrza Piłkarskiej Ligi Orlika

Drużyna Real została zdobywcą Pucharu Burmistrza Piłkarskiej Ligi Orlika chłopców rocznik 2000 i młodsi rozgrywanej na hrubieszowskim „Orliku”.

Reklamy

Zakończyły się zmagania młodych piłkarzy. Po rozegraniu 21 meczy i strzeleniu 162 goli wyłoniono zwycięzców Piłkarskiej Ligi Orlika.

Rzutem na taśmę zwycięzcą została drużyna  Real Madryt, która zdobyła w ostatniej kolejce 10 pkt. i jednym punktem przeskoczyła liderującą po 3 seriach meczy drużynę Tuforju. Na III miejscu uplasowała  się drużyna AC Milan.

Najlepszym strzelcem Ligi ze zdobyczą 10 bramek został Maciek Pokrywka, Najlepszym Bramkarzem – Rodziewicz Kacper, a Najlepszym Zawodnikiem – Bartek Janik. Wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki, a drużyny dyplomy i puchary.

Organizatorzy serdecznie dziękują drużynom i ich opiekunom za aktywny udział w rozgrywkach, a panu Mirosławowi  Szuprowi  za fachowe prowadzenie spotkań i rozstrzyganie  wszelkich spornych sytuacji zgodnie z duchem Fair-Play.

 

 

Poniżej wyniki wszystkich spotkań i klasyfikacja po IV serii spotkań.

 

Terminarz i wyniki Ligi Orlika


1.06.2014

Gródecka – Milan                            2:1

Tuforju – LHS Koleje                       3:2

Pierś z kurczaka – Gródecka       0:2

Real – Milan                                      5:0


8.06.2014

Gródecka – LHS Koleje                  1:1

Tuforju – Milan                                               1:3

Gródecka – Tuforju                       0:4


15.06.2014

TuForJu – Pierś z Kurczaka           6:4

Atletico – LHS Koleje                      0:4

Ac Milan – Pierś z Kurczaka          9:1

TuForJu – Atletico                          7:0

Atletico – Grodecka                        2:2


22.06.2014

Atletico- Real    0:4

Milan – LHS Koleje           0:0

Atletico- Pierś z kurczaka             1:2

Real – LHS Koleje             1:2

Gródecka – Real              1:1

Atletico- AC Milan           0:1

LHS Koleje – Pierś z kurczaka      1:1

Tuforju – Real                   0:2

Pierś z kurczaka – Real                  0:4

 

Klasyfikacja po IV kolejce:

1. Real                                                  13 pkt                  17:3        

2. Tuforju                                           12 pkt                   21:11    

3. Milan                                                 10 pkt                  13:10    

4. LHS Koleje                                       9 pkt                    9:7         

5. Gródecka                                       9 pkt                     8:9         

6. Pierś z kurczaka                          4 pkt                     8:23      

7. Atletico                                          1 pkt                     3:20      

 

Najlepszy strzelec:

Pokrywka – 10

Herda – 6, Paradowski- 6

Ochnio -5, Obszyński – 5

Chorzępa- 4, Szeląg- 4

Kaspruk – 3 , Fila A.- 3, Piniaź – 3, Gąsior – 3, Kuczewski – 3, Pietrusiewicz -3

Greń – 2, , , Wanarski K. – 2, Imperato -2, Torbicz – 2, Skiba – 2, Daciuk B. – 2, Kowalski -2,

Wanarski -1, , Daciuk – 1, Blicharz – 1, Perelmuter – 1, Janik- -1, Trych – 1

 

Składy drużyn 


AC Milan

1.Wanarski Kacper

2.Hojda Kacper

3.Kaspruk Kacper

4.Skwarek Gracjan

5.Obszyński Kamil

6.Kowalski Adam

7.Imperato Max

8.Fijołek Bartek

opiekun: W. Kaspruk


Real Madryt

1.Torbicz Damian

2.Wasyluk Piotr

3.Paradowski Michał

4.Daciuk Kamil

5.Rutkowski Jakub

6.Jóźwiak Michał

7.Jemielniak Michał

8.Kozik Jakub

9.Magera Kacper

opiekun:E.Torbicz


Pierś z Kurczaka

1.Pietrusiewicz Filip

2.Blicharz Michał

3.Capiuk Paweł

4.Ożóg Michał

5.Mierzwa Maciej

6.Księżyk Mikołaj

7.Szyański Jaku

8.Zając Miłosz

9.Kuczewsi Oskar

10.Gardyński Emilian

oiekun: M.Piertrusiewicz


Atletico Madryt

1.Greń Kacper

2.Greń Patryk

3.Rzepka Mateusz

4.Rzepka Kamil

5.Krzywonos Patryk

6.Jasina Adam

7.Zybura Olaf

8.Przeworski Michał

9.Bajor Patryk

10.Pieczkowski Oskar

11.Herda Michał

opiekun: A.Greń


TuForJu

1.Pokrwka Maciej

2.Ochnio Kamil

3.Skiba Łukasz

4.Łaskarzewski Krzysiek

5.Piniaź Konrad

6.Teterycz Damian

7.Skiba Damian

8.Danilczuk Kacper

opiekun :R.Pokrywka


FC Gródecka

1.Radziewicz Kacper

2.Chorzępa Damian

3.Fila Arek

4.Fila Wojtek

5.Trych Miłosz

6.Skrzyński Grzegorz

7.Trych Dominik

8.Malec Dominik

9.Paluch Dawid

10.Gąska Dawid

11.Daciuk Dominik

12.Fila Sebastian

Opiekun:T.Czuba