W piątek odbędą się powiatowe Igrzyska SZS dziewcząt i chłopców w mini-koszykówce

W piątek 30.01.2015 r. od godz. 9.00 w hali ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się rywalizacja dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych powiatu hrubieszowskiego organizowana przez powiatowy SZS w mini – koszykówce.

Reklamy

 

W piątek 30.01.2015 r. od godz. 9.00 w hali ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się rywalizacja dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu hrubieszowskiego organizowana przez powiatowy SZS w mini – koszykówce. Ostatnie pięć rozgrywek kończyły się zwycięstwami podopiecznych p. Joanny Różańskiej z ZSM nr 3 SP w Hrubieszowie, a jak będzie tym razem?


Mini-koszykówka

Dziewczęta

 

Klasy VI i młodsze

 

Rok szkolny – Mistrz Powiatu

 

1999/2000 – SP 3 Hrubieszów

2000/2001 – SP 3 Hrubieszów

2001/2002 – SP 3 Hrubieszów

2002/2003 – SP 3 Hrubieszów

2003/2004 – SP 3 Hrubieszów

2004/2005 – SP 3 Hrubieszów

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów

2006/2007 – SP 1 Hrubieszów

2007/2008 – SP 1 Hrubieszów

2008/2009 – SP 1 Hrubieszów

2009/2010 – SP 3 Hrubieszów

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów

2012/2013 – SP 3 Hrubieszów

2013/2014 – ZSM 3 Hrubieszów

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

 

12x – ZSM 3 SP Hrubieszów

3x – ZSM 1 SP Hrubieszów

 


Kilka informacji z historii…

 

Rok szkolny 2013/2014

12 grudnia 2013 r. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowe Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego (SZS) dziewcząt w mini piłce koszykowej.

Podobnie jak w zeszłym roku w turnieju wzięły udział jedynie drużyny dwóch hrubieszowskich podstawówek – SP nr 1 i SP nr 3.

Dziewczęta

1. SP 1 Hrubieszów

2. SP 3 Hrubieszów

Wynik spotkania:

SP 3 – SP 1  25:7

Składy drużyn:

SP 3

1. Bitner Patrycja

2. Krotkiewicz Karina

3. Karwowska Dominika

4. Kędziera Aleksandra

5. Chrząstek Magdalena

6. Malon Paulina

7. Szlonzak Justyna

8. Gajewska Karolina

9. Bachusz Marta

10. Różańska Martyna

11. Ciesielczuk Oliwia

12. Kaczmarska Paulina

Opiekun: Joanna Różańska

SP 1

1. Kudyk Elżbieta

2. Czop Magdalena

3. Flaks Dominika

4. Niemczyk Karolina

5. Wawrzosek Julia

6. Koniec Laura

7. Kowalczuk Klaudia

8. Kasprowicz Ada

9. Niewiadomska Oliwia

Opiekun: Waldemar Kasperkiewicz


Rok szkolny 2006/2007

POWIATOWE IGRZYSKA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT HRUBIESZÓW dn. 7.02. (hala HOSiR). Kolejność:

1. SP 1 Hrubieszów – op. Kitlińska Janina Ewa

w składzie: Kicun D., Pawlos D., Sałęga M., Bednarz G., Koniec K., Staniec M., Piróg A., Łubkowska D., Kaczyńska D., Mielniczuk M., Obszańska B., Pal K.,

2. SP 3 Hrubieszów op. Różańska J.

w składzie: Ciesielczuk A., Głowacz K., Wiśniewska K., Wiśniewska A., Zosiuk A., Bucoń A., Kaczmarska M., Dąbek J., Weremij A., Tulej A., Miszczuk W.

Wynik meczu: SP nr 1 – SP 3 19 : 14.


Rok szkolny 1999/2000

Mistrzostwa Powiatu w mini kosza dziewcząt – Igrzyska,

Kolejność 1. SP 3 Hrubieszów – nl J. Różańska

w składzie: A. Steciuk, P. Pietkiewicz, M. Kędziora, K. Wolczewska, B. Ślązak, N. Ciesielczuk, D. Kluczyk, E. Drączkowska, P. Czupryńska, E. Malinowska, E. Krasowska, E. Rutkowska.

 

***

 

W piątek 30.01.2015 r. od godz. 9.00 w hali ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się rywalizacja chłopców ze szkół podstawowych powiatu hrubieszowskiego organizowana przez SZS. Ostatnie rozgrywki zakończyły się zwycięstwem podopiecznych p. Tomasza Szlonzaka z ZSM nr 3 SP w Hrubieszowie, ale rok wcześnie wygrali chłopcy przygotowani przez p. Waldemara Kasperkiewicza z SP 1, a może tym razem wygrają gospodarze?


Mini-koszykówka

Chłopcy

 

Klasy VI i młodsze


Rok szkolny – Mistrz powiatu hrubieszowskiego:

 

1999/2000 – SP 1 Hrubieszów

2000/2001 – SP 1 Hrubieszów

2001/2002 – SP 3 Hrubieszów

2002/2003 – SP 1 Hrubieszów

2003/2004 – brak danych, może ktoś uzupełni?

2004/2005 – SP 3 Hrubieszów

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów

2007/2008 – SP 3 Hrubieszów

2008/2009 – SP 3 Hrubieszów

2009/2010 – SP 3 Hrubieszów

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZSM 1 Hrubieszów

2013/2014 – ZSM 3 Hrubieszów

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

 

10x – ZSM 3 SP Hrubieszów

4x – ZSM 1 SP Hrubieszów

1x – brak danych

 


Co nieco z historii tego współzawodnictwa:

 

Rok szkolny 2013/2014

12 grudnia 2013 r. ( r. szk. 2013/2014) w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowe Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego (SZS) chłopców w mini piłce koszykowej.

Podobnie jak w zeszłym roku w turnieju wzięły udział jedynie drużyny dwóch hrubieszowskich podstawówek – SP nr 1 i SP nr 3.

Chłopcy – Kolejność:

1. SP 1 Hrubieszów

2. SP 3 Hrubieszów

Wynik Spotkania:

SP 1 – SP 3  12:32

Składy drużyn

SP 1

1. Stronkowski Konrad

2. Wyżyn Maciej

3. Skiba Łukasz

4. Dragon Mikołaj

5. Chorzępa Damian

6.  Sadowski Piotr

7. Pal Maciej

8. Śliwa Kacper

9. Kraczkowski Krzysztof

10. Pietrusiewicz Mikołaj

Opiekun: Waldemar Kasperkiewicz

SP 3

1. Capiuk Paweł

2. Pietrusiewicz Filip

3. Kaspruk Kacper

4.Fijołek Bartłomiej

5. Fila Arkadiusz

6. Blicharz Michał

7. Wanarski Kacper

8. Rodziewicz Kacper

9. Daciuk Kamil

10. Mazur Piotr

11. Szymański Jakub

12. Księżyk Mikołaj

Opiekun: Tomasz Szlonzak

Organizator: PSZS Dominik Stajszczyk

Sędzia: Kamil Wojciechowski


Rok szkolny 2006/2007

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW HRUBIESZÓW dn.8.02.(HOSiR)

Wyniki: Finał SP1 – SP3 8:25;

Kolejność: 1. SP 3 Hr. op.Tomasz Szlonzak

W składzie:

Grzyb B., Chachler M., Chachler A., Bronicki M., Pysiewicz O., Drączkowski K., Wyżyn D., Olejarz B., Zając M., Jończuk Ł., Krygiel P., Malon M., Nowosad K.; 2. SP 1 Hrubieszów op.W. Kacperkiewicz, w składzie: Pusz P., Jarzyńki P., Suwała M., Gębala K., Pawlak D., Kowalczyk Ł., Florek A., Kurowski M., Chmielewski M., Palonka P. Zawody sędziował Paweł Padkowski. Organizator zawodów – Janina Ewa Kitlińska.


Rok szkolny 1999/2000

1999/2000 – Mistrzostwa Powiatu w mini kosza chłopców – Igrzyska (z kroniki SKS SP nr 1 Hr.)

1. SP 1 Hrubieszów – nl  W. Kasperkiewicz

w składzie:

Łukasz Iżowski, M. Migas, D. Pałys, J. Telicki, K. Sawicki, P. Pietrona, M. Jonak, R. Gorzelnicki, P. Kujawski, P. Bartkowiak.



Opracował Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznych zawodów.