19 lipca 2024

W środę 18 marca Unia zagra ostatni sparing

W środę 18 marca o godz. 15:00 na boisku bocznym HOSiR, Unia Hrubieszów rozegra zaległy mecz kontrolny ze Startem Krasnystaw. W pierwotnym terminie sparing został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych, które spowodowały częściowe podtopienie boiska treningowego.

Reklamy

 

Sparing z liderem chełmskiej okręgówki, w pierwotnym założeniu miał być próbą generalną dla Unii Hrubieszów przed rozpoczynającymi się w tym tygodniu rozrywkami ligowymi w Zamojskiej Klasie Okręgowej.  

Już dziś wiadomo, że ciężko będzie środowy sparing podpiąć pod próbę generalną, a to ze względu na fakt, że trener Marcin Nowak, w tym dniu nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Można, zatem spodziewać się sporych przetasowań w wyjściowym składzie „biało-niebieskich”.  

Reklamy

To oczywiście nie zmienia faktu, że w meczu kontrolnym ze Startem Krasnystaw, trzeba będzie walczyć i realizować założenia taktyczne będąc w pełni zaangażowanym. Rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie wciąż trwa, tak wiec dla zawodników Unii, będzie to dobra okazja do pokazania się z jak najlepszej strony trenerowi Marcinowi Nowakowi.józek

Reklamy