20 czerwca 2024

Hrubieszów: Narkotyki w poduszce i za szafką. 40-latek z 9 zarzutami – ZDJĘCIA

W domu 40-letniego mieszkańca Hrubieszowa ujawniono amfetaminę, mefedron, wagi dilerskie oraz paralizator. Część narkotyków była zaszyta w poduszce. Mężczyzna usłyszał 9 zarzutów, grozi mu do 10 lat więzienia.

Reklamy

Hrubieszowscy kryminalni, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Admnistracji Skarbowej – Referatu Realizacji w Hrubieszowie ustalili i zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta, który odpowie za posiadanie narkotyków. Mundurowi przeszukali jego mieszkanie i odnaleźli w nim amfetaminę, mefedron, wagi dilerskie oraz paralizator.

Część narkotyków ukryta była w poduszce, a pozostałe za szafką. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalny towar, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już 9 zarzutów za posiadanie i handel narkotykami zarówno wobec osób dorosłych, jak i nieletnich.

Reklamy

Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Sprawa jest rozwojowa. 40-letniemu mieszkańcowi Hrubieszowa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(info i fot. KPP Hrubieszów / Edyta Krystkowiak)

Reklamy

Zobacz też:

Hrubieszów: Zero tolerancji dla brawury i driftu – ośmiu ukaranych. Policjanci skutecznie studzą zapał młodych kierowców

Hrubieszów: Zero tolerancji dla brawury i driftu – ośmiu ukaranych. Policjanci skutecznie studzą zapał młodych kierowców


LubieHrubie na YouTube