15 kwietnia 2024

Hrubieszów: Psychologiczne punkty konsultacyjne w szkołach

Na terenie szkół ponadpodstawowych w Hrubieszowie zostają utworzone psychologiczne punkty konsultacyjne prowadzone przez psychologów z Poradni Psychogologiczno-Pedagogicznej w Hrubieszowie.

Z dniem 20 września 2021 r. na terenie szkół ponadpodstawowych w Hrubieszowie zostają utworzone psychologiczne punkty konsultacyjne prowadzone przez psychologów z Poradni Psychogologiczno-Pedagogicznej w Hrubieszowie.

Zadanie to jest finansowane z budżetu Powiatu Hrubieszowskiego, na wniosek i z inicjatywy Starosty Powiatu Hrubieszowskiego Pani Anety Karpiuk. Jest to kontynuacja działań, które poradnia rozpoczęła w miesiącu czerwcu 2021 r. w zawiązku z powrotem uczniów do pracy w systemie pracy stacjonarnej.

W związku z tym, że nastąpił wyraźny wzrost zapotrzebowania na zintensyfikowane wsparcie psychologiczne po okresie pracy zdalnej spowodowanej pandemią COVID-19 specjaliści psycholodzy wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, podejmują działania przybliżające wsparcie psychologiczne w środowisku szkolnym.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanej pomocy wsparcia psychologicznego.

­

Specjaliści przypisani do poszczególnych szkół:

­

I LO im.S.Staszica w Hrubieszowie

Pani Aneta Dyl-Tarnawska

Pani Anna Francuz

­

Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie

Pani Natalia Popko

Pani Justyna Szeląg

­

Zespół Szkół Nr 1 (nowo zatrudniony psycholog)

­

Zespół Szkół Nr 4

Pani Iga Barańska

­

Ilona Puszek
Dyrektor Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Hrubieszowie

Zobacz też:

Hrubieszów: Młodzież pamięta o bohaterach

Hrubieszów: Młodzież pamięta o bohaterach