26 maja 2024

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 89-latki – ZDJĘCIA, WIDEO

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 89-latki, która zaginęła wczoraj w miejscowości Matcze. W akcji poszukiwawczej brał udział także policyjny śmigłowiec Black Hawk.

Odnalezieniem całej i zdrowej 89-letniej mieszkanki Matcza zakończyły się poszukiwania, w które zaangażowało się wiele służb z użyciem specjalistycznego sprzętu.

W poszukiwania zaangażowali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, funkcjonariusze Straży Granicznej ze Skryhiczyna i Horodła, Państwowej Straży Pożarnej z Hrubieszowa oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Matcza. Dzisiaj do działań włączył się także policyjny śmigłowiec Black Hawk.

89-latka wyszła z domu wczoraj około godziny 18:30 i oddaliła się w nieznanym kierunku. Dzisiaj została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w lesie, w pobliżu rzeki Bug, przez funkcjonariusza Straży Granicznej ze Skryhiczyna.

Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która udzieliła 89-latce opieki medycznej. Kobieta cała i zdrowa powróci do domu.


(info, wideo, fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Hrubieszów: Stan bezpieczeństwa miasta

Hrubieszów: Stan bezpieczeństwa miasta