13 czerwca 2024

Konkurs: Wymyśl tytuł! Wygraj nagrodę

Czytelników LubieHrubie.pl zapraszamy do udziału w ciekawym konkursie organizowanym przez Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie. Szczegóły w regulaminie! Nagroda czeka.

Reklamy

 

Redakcja gazety PZPSW

 

Regulamin Konkursu WYMYŚL TYTUŁ 

Reklamy

1. Konkurs WYMYŚL TYTUŁ kierowany jest do mieszkańców Hrubieszowa i okolic.

2. Zadaniem uczestników jest wymyślenie ciekawego tytułu dla nowopowstającej gazetki Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych  w Hrubieszowie.

Reklamy

3. Organizatorem konkursu jest Redakcja gazety. To jej członkowie wraz z Dyrektorem szkoły zadecydują o wyborze najciekawszego tytułu, a zarazem o tym, kto zostanie laureatem konkursu.

4. Tytuł powinien przede wszystkim:

budzić pozytywne skojarzenia związane z PZPSW w Hrubieszowie,

– być łatwy do zapamiętania,

– wyróżniać się  oryginalnością. 

5. Propozycje tytułów (jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy) wraz z podstawowymi danymi ich autorów należy przesłać na adres e-mail: redakcjapz@interia.pl

6. Konkurs trwa od 27.XII. 2013 do 31.I.2014. Jego wyniki zostaną ogłoszone do 10. II.2014, wtedy też nastąpi wręczenie nagrody.

7. Zgłoszenie do konkursu oznacza, że uczestnik jest jego pełnoprawnym autorem, wyraża zgodę na bezpłatne używanie tytułu oraz zgadza się na publikację podstawowych danych wraz ze swoim wizerunkiem.

8. Uwaga! W przypadku niewystarczającej liczby prac organizatorzy zastrzegają, że konkurs może zostać odwołany lub może ulec zmianie jego forma.