Netto na święta – najciekawsze oferty?

Niebawem w polskich domach zagości świąteczna atmosfera, czyli specjalne wypieki, ubieranie choinki i czas spędzony z najbliższymi. To idealny moment, aby zrobić adekwatne do tej okazji zakupy. Netto oferuje wachlarz wspaniałych produktów i ofert promocyjnych. W artykule wspomnimy, co może w godny sposób zająć miejsce w sklepowym koszyku.

Reklamy

 

Owoce

Szczęśliwe święta, to zdrowe święta. Najlepiej zacząć od spożywania owoców. Z pewnością dla większości ten przedświąteczny okres kojarzy się z chwilą, gdy rodzice przynoszą pełne siatki owoców. Domowy magazyn powinien być wyposażony w kilogramy pysznych cytrusów. W niepodważalnej cenie można nabyć soczyste pomarańcze. Wieczór przed telewizorem połączony z zajadaniem tego specjału umili okres oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Warto zaopatrzyć się w kwaśne cytryny, które dodadzą kwintesencji smaku zarówno gorącej herbacie, jak i świątecznej rybie.

Gwiazda betlejemska

Powiada się, że cierpliwość jest cnotą, ale nie w przypadku Świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście istnieją sposoby, które mogą umilić, a zarazem przyśpieszyć czas, który jest odliczany do gwiazdki. Jednym z nich jest gwiazda betlejemska w postaci małej roślinki ozdobnej. Wspaniała dekoracja, która swoje miejsce odnajdzie na parapecie, bądź każdym innym domowym meblu. Wachlarz czerwono krwistych liści dodaje pełni, a ich wyostrzone końcówki tworzące razem gwiazdę nie pozwolą oderwać wzroku. Gwiazda betlejemska utwierdza w przekonaniu, że uśmiech można kupić, nawet za 10 zł.

Świąteczne lampiony

Każdy dom powinien być dobrze rozświetlony w okresie przedświątecznym. Nic nie zapewni tego lepiej niż świąteczne lampiony. Netto oferuje je w bardzo korzystnych cenach, a zarazem w klimatycznym wykonaniu ze szronionego szkła. Lampiony zrobione na kształt kielichów do wina, które łączy zarówno minimalizm, jak i pełnia świątecznych wzorów.  Spełnią swoją rolę dostarczając w domu ciepła i bożonarodzeniowej elegancji. Doskonale przyozdobią wigilijny stół, aby wspólne spędzanie czasu z rodziną było przyjemniejsze.

Akcesoria kuchenne

W Netto można również nabyć wspaniałe dodatki do kuchni, które doskonale spełnią się jako prezenty pod choinkę. Jednym z nich jest uniwersalny opiekacz elektryczny, potocznie znany jako toster. Pozwoli zapewnić wyjątkowy smak tostów, które od lat cieszą się popularnością wśród Polaków. Jednocześnie można go ze sobą zabrać w podróż, aby w szybki i niedrogi sposób zaspokoić głód. W równie korzystnej cenie oferowany jest mikser z dopasowaną miską i końcówkami. Sprawdzi się nie tylko jako prezent, ale również przyśpieszy świąteczne przygotowania, w szczególności te kulinarne. Szybki i łatwy w obsłudze mikser może zaowocować większą ilością świątecznych przysmaków na stole.

Święta to cudowny okres, do którego warto się w odpowiedni sposób przygotować. Nie warto jednak zaprzątać sobie głowy czasochłonnymi poszukiwaniami ozdób, akcesoriów i prezentów, skoro gazetka promocyjna Netto oferuje wszystko naraz, w dodatku w korzystnych dla klientów cenach. Nie pozostaje nic innego, aby po ciężkim tygodniu pracy wybrać się na zakupy i zaopatrzyć się w powyższe oferty.

 

 

fot. mat. sponsora