27 maja 2024

Przemex – lubelska firma zajmująca się utrzymaniem higieny w budynkach i na terenach zielonych

Utrzymanie higieny w budynkach i na terenach zielonych wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących, a także wiedzy i doświadczenia osób, które wiedzą jak skutecznie walczyć z uporczywymi zanieczyszczeniami oraz jak dbać o utrzymanie obiektu w należytym porządku. Przemex to lubelska firma specjalizująca się w utrzymaniu higieny w obiektach użytkowych różnego przeznaczenia. Klientom oferujemy m.in. sprzątanie pomieszczeń, sprzątanie hal produkcyjnych oraz sprzątanie budynków publicznych. Działamy kompleksowo, zapewniając pełną obsługę obiektów budowlanych i terenów do nich przynależących. Obok stałej i kompleksowej obsługi oferujemy również szereg usług o charakterze doraźnym, takich jak m.in. dezynfekcja, doczyszczanie powierzchni wodoodpornych, zabezpieczenie posadzek czy doczyszczanie pobudowlane. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Dlaczego sprzątanie pomieszczeń warto zlecić właśnie nam? Jakie korzyści płyną ze współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą?

Sprzątanie i doczyszczanie – systemy higieny dla obiektów użytkowych

Jako profesjonaliści dbamy o zachowanie czystości i higieny powierzanych nam obiektów. W tym celu, wraz z zarządcami tych obiektów oraz ich użytkownikami formujemy systemy higieny, których zadaniem jest zapewnienie czystości poprzez odpowiedni dobór środków i urządzeń czyszczących, a także adekwatną częstotliwość świadczenia konkretnych usług. Jako firma zapewniająca kompleksową obsługę w naszych systemach higieny dla obiektów użytkowych uwzględniamy cały wachlarz prac – mycie podłóg, mycie okien, pranie dywanów, pranie mebli tapicerowanych, doczyszczanie powierzchni wodoodpornych, czyszczenie sanitariatów oraz zapleczy sanitarnych dla pracowników, wycieranie kurzy i wiele innych. To pozwala nam projektować naprawdę kompleksowe rozwiązania, które doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania każdego obiektu. W zależności od potrzeb harmonogram realizacji usług możemy w każdej chwili rozszerzyć o usługi dodatkowe wynikające z konieczności przeprowadzenia określonych prac interwencyjnych, takich jak np. dezynfekcja obiektu po zalaniu czy zabezpieczenie posadzek po renowacji. Jako że zajmujemy się również obsługą terenów przynależących do obiektów budowlanych w naszej ofercie nie brakuje usług, takich jak czyszczenie kostki brukowej i sprzątanie terenów zielonych. Koszenie trawników, grabienie liści, odśnieżanie, czyszczenie kostki burkowej na parkingu – wszystkie te zadania możemy wykonać w ramach harmonogramu lub prac doraźnych.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą?

Współpracując z profesjonalistą takim jak Przemex możemy liczyć na fachową i kompleksową obsługę, a także pomoc doradczą w zakresie określenia zakresu niezbędnych prac oraz częstotliwości ich przeprowadzania. Ale to dopiero początek…

Główną zaletą profesjonalnej firmy jest doskonała znajomość rynku oraz oferowanych na nim rozwiązań, tak detergentów, jak i maszyn i urządzeń. Mając dostęp do zaawansowanego sprzętu oraz sprawdzonej chemii czyszczącej firma sprzątająca jest w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług gwarantując korzystne ceny oraz dogodny czas obsługi. W tym miejscu warto również wspomnieć o wiedzy i doświadczeniu. Pozornie łatwe zadanie utrzymania czystości w obiekcie w praktyce wymaga umiejętnej identyfikacji podstawowych źródeł zanieczyszczeń, a w przypadku uporczywych plam znajomości metod ich bezpiecznego usuwania z określonych powierzchni. Prawidłowy dobór środków i metod czyszczenia do konkretnych powierzchni zapewnia ich czystość, a jednocześnie bezpieczeństwo, w rezultacie czego uwalniamy powierzchnię od zabrudzeń nie rysując jej.

Zabezpieczenie posadzek – dodatkowy atut współpracy z fachowcami

Wśród licznych zalet wynikających ze współpracy z fachowcami, takimi jak Przemex na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług uzupełniających. Jedną z takich usług jest zabezpieczanie posadzek. Impregnując posadzki twarde zwiększamy ich odporność mechaniczną na ścieranie i zarysowania, jednocześnie ułatwiając zachowanie ich w czystości.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

(tekst i fot. mat. partnera)