Szczudlarze!

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Nikt nie przyciąga tak uwagi i nie powoduje takiej radości, jak szczudlarze w kostiumach i z rekwizytami dopasowanymi do tematyki imprezy. Każdej akcji, imprezie dodajemy magii i niepowtarzalności.

Rozkręcimy Ci każdą imprezę, zorganizujemy paradę, przyciągniemy uwagę tłumów. Uczestniczymy w imprezach reklamowych, rozrywkowych, teatralnych, ślubach i weselach, możesz nas zaprosić na swoje urodziny czy rodzinnego grilla. Ożywiamy miejskie skwery, place i ulice.

***

Uwaga Nowożeńcy!

Spotkajmy się w tym jedynym dniu Twojego życia podczas Twojego ślubu, będziemy niebywałą atrakcją dla Twoich gości. Program naszego pobytu może być wielką niespodzianka, a także może być przez Ciebie zaplanowany. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję.

SZCZUDLARZE na ŚLUBIE to wielka atrakcja dla dzieci i dorosłych! Proponujemy Państwu nasze usługi jako urozmaicenie i ubarwienie uroczystości ślubnej.

Chcesz, aby goście na długo zapamiętali Twój ślub i aby ta uroczystość wyróżniała się spośród innych? A może chcesz sprawić niebanalną niespodziankę Państwu Młodym? W pięknych, dostosowanych do takiej okazji kostiumach witamy Państwa Młodych wychodzących z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, obsypując ich tradycyjnie ryżem, płatkami kwiatów bądź drobnymi monetami, mim powita gości a tancerz z ogniem uświetni wesele. Następnie w trakcie oczekiwania w kolejce życzeń proponujemy interaktywne działania z gośćmi Pary Młodej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Kelnerzy na szczudłach – każda organizowana przez Ciebie impreza nabierze kolorów i wyrazu jeśli, np. szampana podawać będą ubrani w garnitury szczudlarze.

***

Akcje reklamowe

Chcesz zapromować Swoją firmę?
Pomożemy Ci w tym.
Skontaktuj się z nami!
Zwracamy uwagę tłumów na targach , otwarciach nowych placówek, akcjach promocyjnych czy piknikach firmowych.

Jeżeli zamówisz nas odpowiednio wcześniej zadbamy o szczegóły takie jak: foldery reklamowe, stroje w barwach i z logo Twojej firmy, banery, flagi.
Akcja reklamowa ze szczudlarzami gwarantuje zainteresowanie Twoją firmą.

ZAPRASZAMY !!!

Telefon 084 696 48 80 lub osobiście w siedzibie SAAK, ul.3 Maja 37(Dom Nauczyciela), I piętro, godz. 9.00 – 19.00.
www.saak.org.pl >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009