6 grudnia 2023

Hrubieszów: Sesja Rady Powiatu przełożona

W dniu wczorajszym, przewodniczący Rady Powiatu w Hrubieszowie Józef Kuropatwa podjął decyzję, że sesja zwyczajna planowana w połowie kwietnia nie odbędzie się ze względu na przedłużenie obostrzeń epidemicznych w kraju.

Reklamy

Oto treść opublikowanej informacji:

W nawiązaniu do pisma z dnia 1 kwietnia 2021 r. odpowiadającego na wniosek uprawnionej grupy radnych o zwołanie sesji nadzwyczajnej informuję, że sesja zwyczajna planowana w połowie miesiąca kwietnia nie odbędzie się ze względu na przedłużenie obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju do 18 kwietnia 2021 r.

Reklamy

Sesja zostanie zwołana w najbliższym możliwym terminie (ok. 22 kwietnia 2021 r.) o czym zostaną Państwo poinformowani odrębnym pismem.


Z poważaniem
Przewodniczący Rady Powiatu
Józef Kuropatwa

­

Przypomnijmy, że 31 marca do przewodniczącego Rady Powiatu w Hrubieszowie wpłynął wniosek podpisany przez 7 radnych opozycji o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Powodem jest dramatyczna sytuacja epidemiczna w powiecie i konflikt w hrubieszowskim szpitalu.

Przewodniczący Rady Powiatu hrubieszowskiego Józef Kuropatwa podjął decyzję o tym, że sesja nadzwyczajna nie zostanie zwołana.

Więcej:

Hrubieszów: Nadzwyczajnej sesji nie będzie


Zobacz też:

TVP3 Lublin o konflikcie w hrubieszowskim szpitalu – WIDEO

Hrubieszów: Wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu

 

LykoLand